תעשיית הבידור של ישראל התמלאה בשבועות האחרונים בזוגות שהתחילו לצאת, הפסיקו לצאת, התארסו ואז ביטלו חתונות, אך רק זוג אחד ממשיך לחשוב שזה מצחיק להיראות יחד במקומות - ואז להכחיש ולומר שמדובר בידידות נטו. אנחנו מדברים כמובן על סמיון גרפמן וניקול רזניקוב, ובניגוד למה שמרגי נוהג לשיר - אנחנו לא ממליצים לכם להיות הזוג הזה.

לא שיש לנו משהו נגד הדוגמנית היפהפייה בת ה-19 או המגיש האהוב בן ה-44, כן? אבל אנחנו מאמינים שהעמימות קצת מוצתה, ולגמרי מוכנים לפרגן להם בין אם יאשרו את השמועות ויצאו רשמית מארון הזוגיות או יכחישו ויכריזו חד משמעית שהיחסים ביניהם אלפטוניים. כן, אפילו נעלים עין מפער הגילאים.

סמיון וניקול רזניקוב (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של סמיון גרפמן)
נראים די מאושרים. רזניקוב וגרפמן | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של סמיון גרפמן

אבל עד שזה יקרה, ודאי תשמחו לגלות כי "צמד החברים", שהכירו על האי של "הישרדות VIP", טס בימים האחרונים לחופשה משותפת - ויש שיגידו, זוגית - ראשונה לחו"ל. בשעות הבוקר המוקדמות עלו אתמול (ב') השניים על טיסה ללונדון, ועתידים להשתתף בפרימיירה של הסרט החדש בסדרת "מלחמת הכוכבים", שתיערך מחר בעיר.

 אם אתם ממהרים להסיק מכך שמדובר בנסיעה עסקית, רק נרחיב ונספר שגרפמן ורזניקוב ישנים במלון מפנק במיוחד, ואם להיות ספציפיים - הם ישנים בחדר אחד עם מיטה זוגית אחת. לשניהם. כך שאם אתם רואים את השניים מטיילים ברחבי העיר בשלל אטרקציות וחנויות, אל תופתעו אם תראו אותם קצת יותר מ"סתם ידידים".

View this post on Instagram

אנחנו לא נשואים , וגם לא מאורסים , אנחנו פשוט חברים ! ומעבר לכך , אנחנו פשוט אוהבים את החיים האלה כי הם מדהימים , וחיים אותם במלואם וללא מעצורים , אנחנו לא מבקשים מכם כלום , חוץ מאולי דבר אחד קטן , שתיהיו מאושרים ! לפחות כמונו ❤

A post shared by Semion Grafman (@semion) on