ליאור קוקה אולי רגילה לשמח מדי יום מאות אנשים שעוברים בין הדוכנים השונים שלה, עם שלל גלידות, קוראסונים ושאר דברי מתיקה, איך אין ספק שאתמול בלילה (ג') היא עשתה את המצווה הכי גדולה של חייה.

 הקונדיטורית ניצלה את עמוד האינסטגרם הפופולרי שלה, בעל 163 אלף העוקבים, כדי לבקש עזרה עבור זוג שהיה אמור להתחתן בדרום, וכמו רבים אחרים - בגלל המצב הביטחוני גילה כי האירוע לא יוכל להתקיים.

"השגנו להם מקום להתחתן בו בתל אביב, אנחנו רק צריכים עזרה בכל השאר", פנתה אל הצופים בשעות הערב, "זה אומר אוכל, דיג'יי, כל דבר שנראה לכם שיכול להפוך את החתונה הזאת להכי שמחה ומאושרת שיש בזמן הקצר שיש לנו, כי כבר 19:00. אם אתם יכולים לעזור במשהו - אנחנו נשמח".

על אף שמדובר בדקה ה-90, עם ישראל הוכיח כמו תמיד שחוזקתו באחדותו, ותוך שעה וחצי בלבד נרתמו להפקת האירוע אינספור אנשים טובי לב, ביניהם מאפר ומעצב שיער, דיג'יי, צלמים, קייטרינג ממסעדות שונות (וגם מאמא של שיראל טולדנו, בת זוגו של עומר אדם), קינוחי פרווה, מיקסולוג שדאג לבר אלכוהול וחבר נוסף שתרם את בית היוקרה שלו לטובת האירוע.

View this post on Instagram

Congratulations yoval&moshe חתונה בדקה ה90 קודם כל אני רוצה להגיד תודה על הזכות לשמח כלה. שבשל המצב הביטחוני נאצלו לבטל להם את האירוע וכמובן את כל הספקים, מפה ולשם אחרי 40 דק של איפור ושיער זו התוצאה.. הכי חשוב שנפיק לקח ושהכל שטויות.. ומה שחשוב החיוך והאושר על פנינו לפחות ככה הכלה נראית

A post shared by shay abergil (@shay_abergil) on

החתן והכלה הגיעו למקום ב-22:00 בלילה, והתרגשו למראה כל האנשים שהגיעו בהתנדבות ונתנו מעצמם רק כדי לעזור להם לקיים את הערב הגדול. הם קיימו את הטקס בנוכחותו של רב, ולאחר מכן נהנו מסעודה מפוארת שהמשיכה למסיבה עד השעות הקטנות של הלילה. אם את זה היא הרימה תוך כמה שעות, אנחנו סקרנים לגלות איך תראה בעתיד חתונתה של קוקה עצמה.

ליאור קוקה הפיקה חתונה לזוג מהדרום (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליאור קוקה, מתוך instagram)
קוקה והזוג המאושר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליאור קוקה, מתוך instagram

 

ליאור קוקה הפיקה חתונה לזוג מהדרום (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליאור קוקה, מתוך instagram)
גם משפחת טולדנו הגיעה (מינוס שיראל) | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליאור קוקה, מתוך instagram

ליאור קוקה הפיקה חתונה לזוג מהדרום (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליאור קוקה, מתוך instagram)
אפילו ברגר קינג הגיעו | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליאור קוקה, מתוך instagram
_OBJ _OBJ