זה כבר שבוע שצופי "הישרדות VIP" חווים טלטלות רגשיות - קודם לקחו להם את ליהיא גרינר ועכשיו הודחה גם מי שהובילה למהלך הזה - אירה דולפין, שהפסידה במשימה ויצאה מהמשחק אוטומטית.

בינתיים, במציאות, נראה היה שהשתיים דווקא בקשרי חברות כשלאחרונה דולפין אף הגיעה לצפייה משותפת בפרק עם גרינר וקסרי - אך האידיליה נגמרה מהר מאוד. גרינר, מתברר, כל כך שמחה מההדחה עד שלא הצליחה לשמור את הרגשות בבטן ופצחה במונולוג שמח לאיד בסטורי שלה.

"נהניתי מהפרק הזה יותר מכל הפרקים ואפילו לא הייתי בפרק הזה", אמרה בשעשוע גרינר למצלמה. "פחות מ-15 שעות אחרי ההדחה שלי, פוטין מחוץ למשחק, זה היה קורע... היה לי עצוב לראות את זה, אבל הייתי חברה שלה והכל זה מלמעלה, זה היה נקמה... אף אחד לא צריך להדיח אותה, היא הדיחה את עצמה...'What Comes Around - Goes Around'. אז בבקשה אנשים, אל תתעסקו איתי".

View this post on Instagram

‏זהו !!! אחרי 39 יום נגמר המסע שלי! עברתי חוויה מטורפת ובאמת שנהניתי מכל רגע, לישון על הרצפה, להיות בלי מזוודה, בלי מברשת שיניים, בלי מגבות, בלי שמיכות, בלי טלפון ובלי תמונה אחת של המשפחה שלי... פשוט מטורף!!! ‏הגעגוע היה הכאב הכי גדול וכל כך הערכתי את זה.... ‏לא מקבלים הזדמנות לכבות רגש כזה כל יום. ‏אני מאוד שמחה שעשיתי את זה ומרוצה מהמקום שהגעתי אפילו שבאמת חשבתי שאגיע הרבה יותר רחוק! אפילו שהנקמה של אירה הייתה ממש דפוקה וזה באמת לא הגיע לי בכלל ממנה.... אבל אני בסדר.... זה רק משחק.... אבל עדיין... אין מה לעשות... כי מי ‏שמתעסק איתי מקבל גם את הכאפה מרחוק. תודה על פירגון ואהבה מטורפת ולכל מי שבאמת רצה שאני ‏אנצח..... ‏אני אפילו אשמח עוד יותר לקבל ניצחון מהקהל.... חביב הקהל!!!! הכי בא לי! יום שבת פרק לא יאומן!!!! ובווילת המושבעים יהיה אש!!!! תודה לכולם. אוהבת אותכם. @ohadkab @survivor.israel @reshettv

A post shared by Lihi Griner (@lihisunshine) on

כצפוי, תוך זמן קצר גם אירה צפתה בסרטונים, ועל פי מקורבים, די התבאסה וכעסה על דבריה של גרינר. בשיחה עם mako סלבס, אמרה בתגובה: "מאוד הופתעתי מהסרטונים שליהיא פרסמה. אני באמת מבינה את הכעס שלה על המהלך שעשיתי, ועל זה שגרמתי להדחה שלה, אבל ממש לא ציפיתי להיתקל ברשת בסרטונים שכל מטרתם היא לשמוח לאידי וללעוג לדרך שבה הודחתי. מאכזב ברמות, ציפיתי מאמא לילדים להתנהג אחרת. בטח לא אחרי שכבר חזרנו מהאי, דיברנו על הנושא והיא אפילו התארחה אצלי בבית לארוחת ערב לפני מספר חודשים.

את דבריה חתמה אירה במסקנות שלקחה איתה מהתכנית: "בסופו של דבר, It's Only a Game - ואת זה למדתי מהטובה ביותר. אני שלמה עם המהלך שעשיתי וגם היום הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר".

View this post on Instagram

Pink Power @bar_marom @ghefen

A post shared by Owner & Founder Of Pinkroom (@iradolfin) on

הסכסוך הזה מגיע מספר ימים בלבד לאחר שחשפנו כי אחד נוסף נוצר דווקא בין שלישיית הבסטיז - גרינר, נעמה קסרי ושמחה גואטה, כששתי הראשונות בחרו לנתק ממנה קשר בטענה שהיא "מתנשאת" ו"עלה לה". האם הדרמות יימשכו עד סוף העונה? נראה שיש למה לחכות.