7 חודשים עברו מאז שגלשתי בפעם האחרונה 7 שבועות עברו מאז הלידה בהריון ובלידה הגוף עובר חוויה לא פשוטה, כבר בחתירה הראשונה הרגשתי שרירים ששכחתי אבל היה צריך רק גל אחד כדי להיזכר בתחושה הכי טובה בעולם בשביל הרקורד תפסתי רק שלושה גלים ותודה לבן זוג והאבא שמבין הכי טוב מכולם @elifinish

A post shared by Shelly Lavy (@shelly_lavy) on

מה המים שזורמים בבית משפחת פיניש-לביא? זאת שאלה שנשמח לקבל עליה תשובה בהקדם, כי אחרי שראינו איך שלי לביא, אשתו ואם בתו הטרייה של כוכב "ארץ נהדרת", אלי פיניש" נראית חודש וחצי אחרי הלידה - אנחנו רוצים לשתות את מה שהיא שותה.

רק בתחילת יולי סיפרנו לכם כי השניים הביאו לעולם את בתם המשותפת הראשונה, גלי, וכעת הם כבר חוגגים את חזרתם המשותפת לגלישה לראשונה מזה חודשים ארוכים. כידוע, למרות גילה הצעיר (27), לביא אוחזת בטייטל המדהים "אלופת ישראל בגלישת גלים", ובמקצועה היא מדריכה למחייתה קבוצות גלישה וסאפ. 

3 weeks and I can't stop staring

A post shared by Shelly Lavy (@shelly_lavy) on

"7 חודשים עברו מאז שגלשתי בפעם האחרונה, 7 שבועות עברו מאז הלידה", מספרת לביא הנרגשת. "בהריון ובלידה הגוף עובר חוויה לא פשוטה - כבר בחתירה הראשונה הרגשתי שרירים ששכחתי, אבל היה צריך רק גל אחד כדי להיזכר בתחושה הכי טובה בעולם. בשביל הרקורד, תפסתי רק שלושה גלים. ותודה לבן זוג והאבא שמבין הכי טוב מכולם".

כזכור, הקומיקאי (43) הציע אירוסים לבת זוגו (27) בחופשת גלישה רומנטית בסרי לנקה, והשניים נישאו זה לזו באוקטובר 2017. לפני כחודש וחצי הביאו לעולם את בתם הראשונה, גלי - אחות לבנו הבכור, מנישואיו הראשונים לליטל גת.

לא הפסקנו לחייך (עד כדי כך שנתפסה לי הלסת) הבחירה הטובה של חיי הפכה לטקס ולחגיגה מרגשת בלתי נשכחת. משפחה וחברים אהובים חיבקתם, עטפתם והעפתם איתנו כי גבוה עד הרגע האחרון. תודה לכם על כל האהבה הזאת! תודה ענקית לאנשים המוכשרים שדאגו שהכל יהיה כיף ומושלם לאורך כל הדרך. @boazozeri @karincohenmakeup @inbalravivbridal @eranbarneadj @artamirb @__alhayam__ @barakizlocaltaverna @kouris30

A post shared by Shelly Lavy (@shelly_lavy) on