תש"פ רק התחילה ונראה שכוכבי ישראל כבר בדריכות שיא בכל הקשור לעולם הרכילות. קשרים חדשים, פרידות, קאמבקים, הריונות, לידות, התחלות חדשות וגם בשורות פחות נעימות - את כל אלה הם חווים ממש כמונו, רק שלמזלנו הם חולקים את הבשורות עם כל העולם ברשתות החברתיות. אז למקרה שפיספסתם - להלן תקציר הימים האחרונים:

עומר אדם ושיראל טולדנו משיקים

אחרי כמעט שנה של "כן ביחד" ו"ממש לא ביחד" ואז "אולי בכל זאת קצת ביחד", עומר אדם סוף סוף נותן את האישור הרשמי לזוגיות שלו עם שיראל טולדנו, שכנתו בת ה-18. אם לדייק, זאת דווקא טולדנו שנתנה את הגושפנקא כשהעלתה מחופשה במיקונוס את התמונה הזוגית הראשונה שלהם לאינסטגרם שלה, אך מהיכרות קרובה עם הזמר בן ה-25, הוא זה שנתן את האור הירוק להוציא אותה לאור. לזה אנחנו קוראים חג שמח!

 

View this post on Instagram

חג שמח

A post shared by Sheerelle Toledano (@sheerelletoledano) on

יאנה יוסף וציון ברוך מודאגים

בעוד שמשפחות רבות ברחבי ישראל נהנו מארוחת חג טעימה ומשפחתית, מתברר כי יאנה יוסף וציון ברוך נאלצו לבלות את שלהם בבית החולים, בדאגה לבתם הבכורה, אלה אנדריאה. לאחרונה שלום, כמובן, אך יוצאת "האח הגדול" ניצלה את ההזדמנות כדי להודות על מה שיש.

"החג שלנו היה קצת שונה", כתבה יוסף, "אנחנו בילינו את החג בבית חולים עם הבת הבכורה שלנו אלה אנדריאה. אמנם לא משהו קריטי, דלקת שכיחה של ילדים, אבל הפחד, החרדה, התסכול, הבאסה, הסבלנות, הפרופורציות שאתה מקבל. אהובים, בריאות בריאות בריאות. עם ישראל, תשמרו על עצמכם, על הילדים שלכם. שתהיה שנה מדהימה עם בריאות איתנה".

View this post on Instagram

החג שלנו היה קצת שונה,אנחנו בילינו את החג בבית חולים עם הבת הבכורה שלנו אלה אנדראה,אומנם לא משהו קריטי דלקת שכיחה של ילדים אבל הפחד החרדה התסכול הבאסה הסבלנות,הפרופורציות שאתה מקבל,אהובים בריאות בריאות בריאות,עם ישראל תשמרו על עצמכם על הילדים שלכם ♥️ שנה מדהימה שתהיה עם בריאות איתנה

A post shared by @ yanayosef on

טל טלמון ולירן שטראובר מתחזקים

הזוג הכי מתוק של הביצה הישראלית ממשיך להוציא מאיתנו קריאות "אווו", והפעם בזכות שלב חדש ומרגש בקשר - חונכים את איחוד הכתובות שלהם. את שנת תש"פ הם פתחו בבית חדש ומשותף, ואם ימשיכו בקצב הזה, עוד נזכה לחתונה לבנה כדת משה וישראל, אמן.

לירן שטראובר וטל טלמון, אוקטובר 2019 (צילום: מתוך סטורי)
הכי ביחד שיש. טלמון ושטראובר | צילום: מתוך סטורי

רוסלנה רודינה ואיתי פז חוגגים יחד

ואם כבר עסקינן בזוגות שעברו לאחרונה לגור ביחד, איך אפשר שלא לציין את רוסלנה רודינה ואיתי פז? השניים הגדילו לעשות ואת החג האחרון עשו ביחד - עם שתי המשפחות בארוחה אחת. זה רק אנחנו או שיש אווירה של טבעת ברקע? נחכה ונגלה.

סלבס בראש השנה, אוקטובר 2019 (צילום: מתוך סטורי)
אחרי ההיכרות המשפחתית, אפשר כבר להחליף טבעות? רודינה ופז | צילום: מתוך סטורי

רון שחר ומיה קרמר: הסולחה

למרות שלל שמועות, ראיונות ושאר אי נעימויות שנוצרו בין רון שחר למיה קרמר מאז שהודיעו על פרידתם, הם חושפים כי אפשר גם להתגרש בטוב: השניים בילו יחד את ערב החג עם בתם סביב שולחן חג אחד, והציגו קשר חברי טוב ונעים. סוף טוב - הכל טוב.

סלבס בראש השנה, אוקטובר 2019 (צילום: מתוך סטורי)
סוף טוב - הכל טוב. קרמר ושחר | צילום: מתוך סטורי

משה פרץ ובני פרץ מבלים (בלי אייל)

כמו לא מעט אחרים, גם משה פרץ טס להעביר את ראש השנה האחרון באומן. אך מה שמשך את תשומת ליבנו בתמונה שהעלה מהטיסה לשם, היה דווקא הגבר שהופיע מאחוריו: בני פרץ, השותף המקצועי והחבר הקרוב של אייל גולן, שנמצא במרכז שמועות על משבר ביחסים עם הזמר. מה זה אומר בדיוק על המצב ביניהם? אנחנו לא בטוחים, אבל נחזיק אצבעות שהכל בסדר שם.

סלבס בראש השנה, אוקטובר 2019 (צילום: מתוך סטורי)
הבסטיז החדשים? משה פרץ, ומאחוריו בני | צילום: מתוך סטורי