הרבה לפני גל גדות, מורן אטיאס הייתה זו שהגשימה את החלום הישראלי בהוליווד וייצגה אותנו בכבוד. כבר שנים רבות שהיא מתגוררת מעבר לים ומטפחת קריירת דוגמנות, הפקה ומשחק בינלאומית.

אטיאס, שחגגה באפריל האחרון 38, נמצאת בימים אלה בביקור בארץ, והבוקר היא הגיעה להתראיין ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין (קשת 12) ונתקלה כמו תמיד בשאלות על חיי הרווקות והתכניות להקים משפחה.

View this post on Instagram

A post shared by Moran Atias (@moranatias) on

על אף שרבים מרימים גבה על היותה רווקה, נראה כי אטיאס לא מוטרדת ואף שלמה עם המקום בו היא נמצאת כרגע בחיים. "אני חושבת שתמיד אפשר יותר טוב. גם בהיבט המקצועי יש דברים חדשים שאני רוצה לעשות שעוד לא הגשמתי, כמו בתחום ההפקה והכתיבה. וזוגיות זה משהו שאת לא יכולה לתכנן אותו".

אמרת בראיון שאת מודאגת מהרווקות, שוקלת אפילו להביא ילדים לבד.

"אני לא מודאגת מהרווקות - קודם כל זה המצב שאני נמצאת בו, ואני גם נהנית מהחיים שלי. כלומר, יש איזושהי תחושה שלהיות רווקה זה משהו לא טוב, אז אני צריכה להצדיק את זה".

בעיקר להורים שלך אולי?

"לא, כולם שואלים. אני לא מודאגת, אני לא חושבת שאמרתי שאני מודאגת מרווקות".

אמרת. 'אני בת 38, יש לי נשמה עתיקה ונוסטלגית שמנסה להבין ולהקים משפחה ולמצוא זוגיות עצמאית מגוונת ומבוססת על הערכים והשורשים שעליהם גדלתי'. שזה אומר מה?

"כן, זאת בדיוק הסיטואציה. אתה יודע, אני קוראת לדור שלנו דור הסנדוויץ', כי אנחנו גדלנו עם נוסטלגיה של פעם, עם ההורים והתרבות והמסורת, ולפתוח את הדלת ולהיות אדיבים. היום אנחנו בדור של אפליקציות, נקסט, סוויפינג. אני כותבת על זה סדרה".

View this post on Instagram

A post shared by Moran Atias (@moranatias) on