אם חשבתם שאחרי בת המצווה של אלין גולן אנחנו נסתפק באייטם בודד וצנוע, טעיתם ובגדול. בכל זאת, בתם של אייל גולן ואילנית לוי חגגה יום הולדת 12 באירוע כל כך ענק, שאם תפתחו במילון ותחפשו את פירוש המילה "מחרפן" - תמצאו תמונה מתוך הלילה ההוא.

במידה שראיתם את בת המצווה של אלין והחלטתם שאתם חולמים על אותו הדבר עבור ילדיכם, בדקנו וחקרנו לעומק את הנושא, דיברנו עם יודעי דבר, כמו גם עם אנשי המקצוע איתם בחרו לעבוד אייל ואילנית בערב החשוב - וחזרנו עם תשובות.

המקום: מלון דיוויד אינטרקונטיננטל

לבת המצווה של אלין הקטנה הוזמנו כ-800 אורחים. אם תרצו לקיים בר/בת מצווה באולם האירועים והכנסים של מלון "דיוויד אינטרקונטיננטל" שבתל אביב, השכירות תעלה לכם כ-100,000 ש"ח.

בני המשפחה ישנו במלון יום לפני בת המצווה וביום האירוע בשתי סוויטות מפנקות במלון. עלות מוערכת לכל סוויטה בהן ישנו בני המשפחה היא כ-30,000 ש"ח. 

תוכן האירוע: הופעות, עיצוב ותפעול

ובכן, במידה שלא ידעתם או שמתם לב, האולם כולו עוצב בהשראת חופי מיקונוס וזה כלל סידורי פרחים, טווסים גדולים מעוצבים וטקסטיל שכלל מפות ומפיות ואף פרגולות. זה, אגב, יעלה לכם סביב ה-350,000 ש"ח. 

עבור הילדים הוקם מתחם משחקים מעוצב בסגנון ג'ונגל טרופי שיעלה לכם סביב ה-10,000 ש"ח.

כלת בת המצווה, אלין, עלתה להופיע ורקדה על הבמה. על הריקוד היא עבדה לא מעט וזה כלל 12 מפגשים עם הכוריאוגרף המוביל טל הנדלסמן, כשהיא מלווה בשמונה רקדנים וסטייליסטית צמודה - וזה יעלה לכם סביב ה-14,000 ש"ח. 

כמו כן, התשתיות של הבמות באולם, התאורה וההגברה עלו כ-300,000 ש"ח. חברת ההפקות ששכרו אייל ואילנית לאירוע כולו עלתה כ-100,000 ש"ח ובמהלך הערב הופיעו לא מעט זמרים מוכרים.

נועה קירל עלתה לבמה ואם תרצו להביא אותה לבת או בר מצווה התענוג יעלה לכם כ-30,000 ש"ח. הופעה של סטפן, שהופיע גם הוא, עולה כ-12,000 ש"ח, סטטיק ובן אל יעלו לכם כ-40,000 ש"ח ואיתי לוי עולה גם הוא כ-40,000 ש"ח להופעה באירוע בסדר גודל כזה. גם להקת WOW של משה זוהר ועדי לאון הופיעו וזה יעלה לכם סביב ה-40,000 ש"ח. 

בת המצווה של אלין (צילום: אביב חופי)
הכל בשבילה. אלין גולן | צילום: אביב חופי

האוכל: קייטרינג יוקרתי וקינוחים

חברת "פלפל פרודקשן" הופקדו על הקייטרינג ולכם זה יעלה כ-300,000 אלף ש"ח. במסיבת האפטר פארטי (כן, הייתה כזו), חברת "פלפל" עשתה שיתוף פעולה עם מסעדת "דוד ויוסף" שהגישה שולחן שווארמה גדול ומפנק בעלות מוערכת של כ-50,000 ש"ח.

בנוסף, השף-קונדיטור איציק טפירו מ"מוסלין קינוחים" היה אחראי על מזנון קינוחים עשיר ועל ביצת שוקולד ענקית שיעלו לכם יחד כ-40,000 ש"ח. בנוסף, ריקיז קייקס הכינה שולחן דקורטיבי של קינוחים, שיעלה לכם כ-20,000 ש"ח.

הצילום: וידאו וסטילס

"קמליה אומנות הצילום" הייתה אחראית על תיעוד הערב כולו. הדיל כלל כשלושה צלמי סטילס, שלושה צלמי וידאו, עמדת שירות לכל מה שנוגע לתמונות לעיתונות וליחסי הציבור, וקליפ של כלת השמחה שהוכן עבור האירוע והוקרן במהלכו. כל זה יעלה לכם סביב ה-30,000 ש"ח.

האלכוהול והמוזיקה

על הבר בבת המצווה של אלין רקדו רקדניות לאורך האירוע כולו וזה יעלה לכם סביב ה-3,500 ש"ח. כמו כן, בר האלכוהול היוקרתי שהוקם במקום יעלה לכם סביב ה-100,000 ש"ח.

על המוזיקה הופקד די ג'יי בלייז עם הרכב קבלות הפנים שניגן מוזיקת טכנו בשילוב חמישה נגנים וזמרת. המחיר: כ-7,000 ש"ח. לאחר מכן המשיך די ג'יי בליז לנגן במתחם המרכזי עם שמונה נגנים על הבמה שעלו כ-5,000 ש"ח נוספים. אם זה לא מספיק לכם, גם "פנדה שירותי מוזיקה" ניגנו באירוע היוקרתי והם עולים סביב ה-6,000 ש"ח. בסיום הערב, כך מתברר, עלו על עמדת התקליטיה חברת המוזיקה "אינטרו", שהיו אחראים על האפטר פארטי, ועל העמדה ניגן גם אייל בעצמו. שירותי החברה מהסוג הזה יעלו לכם סביב ה-3,000 ש"ח. 

לאירוע הענק הזה, כמובן, הוצבו מאבטחים. מלבד האבטחה השגרתית שיש במלון, שאחראית על אורחי המלון ואורחי אולם האירועים, אייל ואילנית שכרו גם חברת אבטחה חיצונית לתגבור האבטחה באירוע המתוקשר והנחשק. המחיר הינו סביב ה-15,000 ש"ח. 

בת המצווה של אלין (צילום: אביב חופי)
חכו שנגיע ללוקים. אילנית לוי | צילום: אביב חופי

הלוקים: אייל גולן, אילנית לוי והילדים

ליאת אשורי, סטייליסטית וחברה טובה של גולן, הייתה אחראית על הלוק שלו. גולן הולבש בחליפה בצבע כחול כהה של "פקטורי 54", עם נעל מתאימה ושרשרת של מעצבת בשם קרני. הלוק הזה עולה סביב ה-10,000 ש"ח.

את הבנים של אייל הלבישו במכוון בלוק תואם, גם הם עם חליפה מחויטת בצבע כחול כהה שהכי דומה למקור. החליפה של הבכור ליאם תעלה לכם סביב ה-1,500 ש"ח ושל יאן הקטן סביב ה-500 ש"ח. כל הגברים לבית גולן, אגב, אובזרו מבעוד מועד בחולצה להחלפה - לבנה, חלקה ובסיסית וסניקרס תואמות להחלפה למען הנוחות.

הנסיכות של הערב, אילנית ואלין, הרכיבו לוק יוקרתי מכף רגל ועד ראש. על השיער והאיפור של שתיהן הופקד לא אחר ממיקי בוגנים, אשר הגיע למלון בו שהו השתיים והכין אותן לערב המרגש. אם תרצו לקבל את שירותיו של המאסטר לאם ולבת, הדבר יעלה לכם סביב ה-12,000 ש"ח.

על עיצוב הגבות וטיפוח הפנים אחראי אמן הגבות, מושיקו טקו, שדאג לגבות המעוצבות של האם והבת.
עלות הדמיית השיער ועיצוב הגבות כפי שנעשה לאילנית ולאלין יעלה לכם סביב ה-3,500 ש"ח.‎

אילנית ואלין לבשו שני לוקים במהלך הערב ואת הכל תפרה במיוחד עבורן המעצבת אוריה עזרן. בגד בודד שהמעצבת תופרת עולה בין 8,000 ש"ח ל-9,000 ש"ח וארבעה לוקים שנתפרו עבור אילנית ואלין עולים סביב ה-35,000 ש"ח.

אז כמה הכל עולה?

בת מצווה כמו של אלין גולן, הכוללת עבודה עם אנשי המקצוע שבחרו אייל ואילנית לעבוד איתם תעלה לכם בסכום משוער *רק* 1,708,000 ש"ח.