עונת החורף ממשיכה לגבות את הקורבנות הזוגיים שלה, ואחד הבולטים שביניהם הם ללא ספק איתי לוי והדר חיון, שחודשיים לאחר הצעת הנישואים המסוקרת ביטלו את אירוסיהם, בעקבות מספר משברים עמם התמודדו.

מאז, חיון משתדלת להימנע מאירועים מתוקשרים והמוניים, ולכן רבים הופתעו כשהחיילת בת ה-19 הגיעה אמש (ג') לאירוע ההשקה של סדרת היינות "ספארקלינג מוג'ו" מבית יקבי כרמל, כשהיא מלווה באמא שלה. 

אירוע יקבי כרמל, דצמבר 2019 (צילום: אור גפן)
תישאר בשטח או תיעלם? חיון | צילום: אור גפן

כצפוי, היא משכה את כל תשומת לבם של הנוכחים, בייחוד לאור העובדה שמאז פרידתם הספיק לוי להתראיין מספר פעמים בנושא ולהעביר מסר שהוא שלם לחלוטין עם ההחלטה שקיבלו, בעוד שהיא דווקא שמרה על שתיקה.

הדר הגיעה למקום כשהיא משדרת עסקים כרגיל ושיגרה חיוכים לכל עבר, ובייחוד לכיוון המצלמות שעטו עליה. אך כשנשאלה על הפרידה הטרייה על ידי צלמי הפפראצי, היא הצליחה לחמוק בעזרת התירוץ המתבקש: היא חיילת ואין לה אישור מהצבא להתראיין.

View this post on Instagram

.❤️.

A post shared by HADAR HAYUN • ה ד ר ח י ו ן (@hadarhayun) on

בשלב זה עוד לא ברור אם מצטרפת שחקנית חדשה לביצה ואם מדובר בהבלחה חד פעמית לאור הזרקורים גם כשהיא לבדה, או שמא היא דווקא מעוניינת לנסות את מזלה גם סולו, אבל אם לשפוט על פי האטיטיוד ששידרה אמש, היא מבהירה שממש כמוהו גם היא ממשיכה הלאה.

_OBJ