הדרמות לא פוסקות לרדוף אחר בל אגם - כך מצביע פוסט אחרון שהעלתה הכוכבת לעמוד האינסטגרם שלה, וחשף כי אדם אנונימי מתחזה אליה לאחרונה.

רק לאחרונה אגם הגיעה לכותרות בזכות התנגדותה לדבריה של חברת הכנסת לשעבר אנסטסיה מיכאלי על קהילת הלהט"ב, וכעת, לדבריה, היא נאלצת להתמודד עם מתחזה שהטריד אנשים ברשתות החברתיות לאחר שהזדהה בשמה בעמוד פיקטיבי שהקים.

"בימים האחרונים אני מקבלת הודעות מאנשים, שיש כל מיני עמודים תחת שמי ותמונותיי, שפוגעים בשמי באנשים ברשת, שולחים הודעות לא מכובדות - בלשון המעטה - כאילו אני עומדת מאחוריהן, עושים שיימינג ומנסים לפגוע בשמי", מספרת אגם בסטורי שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה.

"הערב פנה אליי אבא שאינו בקשר עם בתו הקטנה, ודרך הדף בו אני מופיעה הואשם שפגע בה בדרכים מביישות. אני יודעת שברור לכולם מה הדף האמיתי שלי, אבל זה עדיין פוגע בי אישית וזו אלימות לכל דבר, תעצרו את זה".

View this post on Instagram

A post shared by בל אגם מסיבות רווקות ואירועים (@bell_agam) on

כזכור, זאת לא הפעם הראשונה שכוכבים חושפים כי הם עוברים דברים דומים. לאחרונה חשפה גם ניקול ראידמן כי מתחזה אובססיבית ניסתה לפגוע בה ובמשפחתה, ומשה דץ התלונן אף הוא בפני משטרת ישראל על תחזה שהטריד כוכבי ילדים בשמו.

מבל אגם נמסר בתגובה לפרטים:

"התחזות היא עבירה על החוק. אני מתמודדת בימים האחרונים בחוסר נעימות מול אנשים שנפגעים בשמי למרות שאני לא עומדת מאחורי המקלדת הזו. אני מבינה שלהיות אדם מפורסם חושף אותך להמון דברים - אבל יש גבול! אני מבקשת להפסיק עם זה ולעצור את האלימות הזו בחסות התמונות שלי, זה פוגע בשמי".