הדוגמנית דורית רבליס מצלמת לא מעט קמפיינים מעבר לים, אבל הפעם היא החליטה לטוס דווקא עם החברים שלה לחופשה פרטית בה יחגגו את השנה האזרחית החדשה. אחרי שנחתה בהולנד, נרגעה קצת במלון ובערב היום הראשון יצאה למסיבה - היא נשדדה. הבוקר היא הגיעה ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין (קשת 12) כדי לדבר על הנושא.

"נכנסנו למועדון, זה היה היום הראשון שלנו וזה היה אחד הפסטיבלים הגדולים בהולנד", מספרת הדוגמנית, "יש בידוק ואפשרות לאחסן את החפצים. שמתי את החפצים בלוקר עם מנעול סגור, וזה היה נראה לי מאוד בטיחותי. יצאתי אחרי חצי שעה לקחת את המעיל, ואז גיליתי שהתיק שלי נעלם".

View this post on Instagram

A post shared by ∂σяιт яєνєℓιѕ דורית רבליס (@dorit_revelis) on

"זה היה תיק של בלינסיאגה", ממשיכה רבליס, "עם כל הכסף שלי, כרטיס אשראי והדרכון. כל הטיול הייתי עסוקה בלדאוג איך לחזור לארץ. אולי זה מישהו פנימי שהשגיח על הלוקרים, אולי היה להם מפתח ספייר. נשארתי בלי כלום".

ניב רסקין ניצל את נוכחותה של רבליס הצעירה כדי לדבר איתה על העובדה שכוכבת הילדים והקולגה שלה, טיילור מלכוב החליטה לפרוש מלימודי האקסטרני אליהם עברה כשהיא רק בת 17 ובעיצומה של כיתה י"ב.

סובבים לטיילור אמנם ניסו לדייק והבהירו כי: "היא לא הפסיקה ללמוד, היא הפסיקה ללכת למסגרת לימודית של בית ספר. היא ממשיכה ללמוד עם מורים פרטיים והיא תיגש לבגרויות כמו כולם. אבא שלה מממן את זה באופן פרטי". ובכל זאת, מדובר בצעד משמעותי כשרבליס גם היא נמצאת באותו הסטטוס ובאותו השלב בחיים.

את בכיתה י"ב, טיילור עזבה את הלימודים ופרשה, האם זה משהו שחשבת לעשות?

"זה עבר לי בראש. לא לעזוב, אלא לעבור לבית ספר אקסטרני. נשארתי בסוף בבית ספר רגיל כי רציתי לחוות את הטיולים. אני חושבת שהתיכון הוא בעצם כל הנעורים. אתה חייב לעבור את זה, זה חלק מהילדות שלך, אי אפשר לעזוב את זה. אני חושבת שטיילור עושה טעות אבל כל אחת וההחלטה שלה".

יש בהחלטה התחשבות גם בזה שאת מוכרת ומשמשת דוגמא?

"לא עשיתי את זה מהמקום של להעביר מסר, אבל באיזשהו אופן זה כן מעביר. עם כל העומס והדברים שאני עושה אני עדיין משקיעה וחשוב לי להישאר בלימודים, אבל כל אחד עושה אתה ההחלטות שלו ויש ילדים שפחות מתחברים לבית ספר".