זוהי לא מלחמה של הקהילה הגאה. זו המלחמה שלנו. של כל מי שרוצה לחיות במדינה דמוקרטית, של כל מי שרוצה שתהיה לו הזכות לאהוב ולהקים משפחה. הזכות הכי אנושית, בסיסית, אוניברסלית, שפשוט לא ייתכן שנמנעת מכל כך הרבה אנשים. של כל מי שנמאס לו שמסיטים את תשומת ליבנו לאיומים שבחוץ שחלילה לא נשים לב שהאיום הכי גדול שלנו הוא האויב שבפנים. שהמלחמה האמיתית שלנו היא בין חושך לאור. אם לא נלחם על הזכות לאהוב אני לא יודעת על מה עוד שווה להילחם. #מתעורריםעלהחייםשלנו

A post shared by Shlomit Malka Levi (@shlomitmalka) on

ישראל קמה לשבוע חדש בסימן מחאות, עם שביתתם של אלפי חברי קהילת הלהט"ב בעקבות אישור חוק הפונדקאות, המפלה אבות יחידנים - וההפגנות שיתנהלו לאורך כל היום ברחבי הארץ.

עוד עם אישור החוק כוכבים רבים פנו לרשתות החברתיות כדי להביע את צערם וזעמם על הממשלה, ובראשה ראש הממשלה בנימין נתניהו. כעת, הם ממשיכים במחאה והפעם עם קמפיין #תתעוררו על החיים שלכם, שקורא לכל אזרחי המדינה לתמוך במשפחות החד מיניות המעוניינות להקים משפחה ככל משפחה אחרת.

"זוהי לא מלחמה של הקהילה הגאה", כתבה שלומית מלכה הבוקר. "זו המלחמה שלנו. של כל מי שרוצה לחיות במדינה דמוקרטית, של כל מי שרוצה שתהיה לו הזכות לאהוב ולהקים משפחה. הזכות הכי אנושית, בסיסית, אוניברסלית, שפשוט לא ייתכן שנמנעת מכל כך הרבה אנשים. של כל מי שנמאס לו שמסיטים את תשומת ליבנו לאיומים שבחוץ, שחלילה לא נשים לב שהאיום הכי גדול שלנו הוא האויב שבפנים. שהמלחמה האמיתית שלנו היא בין חושך לאור. אם לא נלחם על הזכות לאהוב - אני לא יודעת על מה עוד שווה להילחם".

"לא פעם כתבתי שהדאגה שלכם לילדים שלי מציקה נורא", כתבה אנה ארונוב בפוסט, "אבל תראו איזה יופי - אני יכולה להחליט להביא ילדים לעולם מתי שארצה (טפו טפו)... אבל לאלפי זוגות שחיים באושר ואהבה אתם לא מציקים... למה? כי הם גברים. הם כן מקיימים משפחות טובות, בריאות ומאושרות, הם כן היו רוצים לתת כמויות של אהבה לילד שלהם, הם כן יכולים להיות הורים טובים יותר מהרבה הורים שאני מכירה. 

לא פעם כתבתי שהדאגה שלכם לילדים שלי מציקה נורא. אבל תראו איזה יופי, אני יכולה להחליט להביא ילדים לעולם מתי שארצה (טפו טפו). אני לא בלחץ, אני סומכת על הגוף שלי ומאמינה שברגע שירגיש לי נכון, אני אתחיל לעבוד על זה. אבל לאלפי זוגות שחיים באושר ואהבה אתם לא מציקים. אתם לא שואלים אותם נו נו, מתי כבר, איך זה שעדיין אין לכם ילדים?! למה? כי הם גברים. הם כן מקיימים משפחות טובות, בריאות ומאושרות, הם כן היו רוצים לתת כמויות של אהבה לילד שלהם, הם כן יכולים להיות הורים טובים יותר מהרבה הורים שאני מכירה. אבל מר. נתניהו החליט שחמישה, שבעה, עשרה ילדים למשפחה במגזרים מסויימים זה לגיטימי, ואפילו ילד אחד למשפחה של שני אבות זה לא חוקי. לא חוקי לתת חיים לילד אהוב, לא חוקי לקיים משפחה מאושרת, לא חוקי לתת חופש לאנשים להיות מה שהם רוצים בדרך שהכי נכונה להם. ולא, זה לא מאבק של זוגות גברים, הוא של כולנו. אני רוצה שילד שיוולד לי באופן מאוד חוקי מתישהו שאני אחליט, יגיע לעולם בו הוא יבחר להיות מי שהוא רוצה, בדרך שהוא רוצה ושזה יהיה חוקי. שהוא ידע שיש אהבה במלא צורות, צבעים ומינים. ושלא יחשוב שזה לא נורמלי ובטח, לא חוקי. אז בואו לא נחזור לחושך, בואו נביא אור של 2018 ונחבק כל אדם באשר הוא. מחר בעשר קהילה לה'טבית יוצאת לרחוב. אני מצטרפת, בשביל הילדים של כולנו. #מתעורריםעלהחייםשלנו

A post shared by Anna Aronov (@aronovanna) on

"אבל מר נתניהו החליט שחמישה, שבעה, עשרה ילדים למשפחה במגזרים מסוימים זה לגיטימי, ואפילו ילד אחד למשפחה של שני אבות זה לא חוקי. לא חוקי לתת חיים לילד אהוב, לא חוקי לקיים משפחה מאושרת, לא חוקי לתת חופש לאנשים להיות מה שהם רוצים בדרך שהכי נכונה להם. ולא, זה לא מאבק של זוגות גברים, הוא של כולנו. אני רוצה שילד שייוולד לי באופן מאוד חוקי יגיע לעולם בו הוא יבחר להיות מי שהוא רוצה, בדרך שהוא רוצה ושזה יהיה חוקי. שהוא ידע שיש אהבה במלא צורות, צבעים ומינים. ושלא יחשוב שזה לא נורמלי ובטח, לא חוקי. אז בואו לא נחזור לחושך, בואו נביא אור של 2018 ונחבק כל אדם באשר הוא". את הפוסט היא סיימה בקריאה: "מחר בעשר הקהילה הלהט"בית יוצאת לרחוב. אני מצטרפת, בשביל הילדים של כולנו".

#מתעורריםעלהחייםשלנו

A post shared by Ran Danker (@randankerkhalil) on

"לא יודעת מי שייך את המילה 'קהילה' לאותם אלה בעלי העדפה מינית זאת או אחרת. יכול להיות שאותם אנשים היו מוכרחים ליצור להם חממה שתגן עליהם", כתבה מורן אטיאס. "אותם אנשים למי שמכיר או טרח להכיר יודע שהם הבנים שלנו, האחים שלנו, החברים הכי טובים שלנו, וכן, בתקופות חשוכות יותר, האבות שלנו, שחיים בסתר ובושה.

רציתי לקחת הפסקה מהאינסטגרם אבל יש דברים שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמינו לעבור לידינו. כי זה עובר דרכינו. לא יודעת מי שייך את המילה ״קהילה״ לאותם אלה בעלי העדפה מינית זאת או אחרת. יכול להיות שאותם אנשים היו מוכרחים ליצור להם חממה שתגן עליהם. אותם אנשים למי שמכיר או טרח להכיר יודע שהם הבנים שלנו, האחים שלנו, החברים הכי טובים שלנו, וכן בתקופות חשוכות יותר האבות שלנו שחיים בסתר ובושה. כלללללללל החברים שלי מ״הקהילה ״ אבל זאת לא ״קהילה״ אלא חלק מכולנו , בדיוק כמו שאלוהים רצה. נבראו בצילו ולתפארתו. רגישים, מוכשרים, מבריקים, טובי לב ,בעלי רגשות ופחדים, בטחון ומבוכה, רגישות וגבורה בעלי חלומות ורצונות וברבים המקרים בעלי יכולות על חלל של רגישות קולקטיבית ואחראיות לסביבה . ואם אחד מהם היה בקטע שלי אז מזמן אבל מזמן הייתי מתחתנת . אבל יותר חשוב הייתי מאחלת לכל ילד או ילדה שמגיעים לעולם את ההזדמנות להיות ילד להורה כזה. שזה מה שבאמת חשוב . #תתעוררועלהחייםשלכם

A post shared by Moran Atias (@moranatias) on

"כל החברים שלי מ'הקהילה', אבל זאת לא 'קהילה' אלא חלק מכולנו, בדיוק כמו שאלוהים רצה. נבראו בצילו ולתפארתו. רגישים, מוכשרים, מבריקים, טובי לב... ואם אחד מהם היה בקטע שלי אז מזמן אבל מזמן הייתי מתחתנת. אבל יותר חשוב - הייתי מאחלת לכל ילד או ילדה שמגיעים לעולם את ההזדמנות להיות ילד להורה כזה. שזה מה שבאמת חשוב".

גם נטלי דדון, אמא יחידנית בעצמה לריף הקטן, הצטרפה למחאת חבריה וכתבה: "ישנן כמה סוגי משפחות מופלאות בעידן החדש. אני ופץפץ זאת משפחה! למי יש זכות למנוע אוצר כזה יקר ממישהו?".

ישנן כמה סוגי משפחות מופלאות בעידן החדש. אני ופץפץ זאת משפחה! למי יש זכות למנוע אוצר כזה יקר ממישהו !?!!???!? #מתעורריםעלהחייםשלנו

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on

 "את הרגע המופלא הזה אני לוקח כמובן מאליו - תוצאה של התבגרות טבעית וההחלטות שלקחתי. מי יכול לתאר מציאות שמישהו היה אומר לי שאסור לי!", כתב אורי פפר לצד תמונה עם הבנות שלו ושל יעל גולדמן. "הייתי בועט, שורף וקורע את היסודות, כי אלוהים נתן את הזכות הזו לכולם. יש עננה שחורה כבדה מעל המדינה הטובה שלנו ומה שתוסס עתיד להתפוצץ".

את הרגע המופלא הזה אני לוקח כמובן מאליו, תוצאה של התבגרות טבעית וההחלטות שלקחתי, מי יכול לתאר מציאות שמישהו היה אומר לי שאסור לי!! הייתי בועט, שורף וקורע את היסודות, כי אלוהים נתן את הזכות הזו לכולם. יש עננה שחורה כבדה מעל המדינה הטובה שלנו ומה שתוסס עתיד להתפוצץ #מתעורריםעלהחייםשלנו  ❤️❤️

A post shared by oripfeffer (@oripfeffer) on

לכל קהל לקוחותינו, בעקבות החלטת הממשלה שלא לתמוך בחוק הפונדקאות לאבות גאים וכחלק בלתי נפרד מהקהילה הזו ״הסטודיו לעיצוב פנים של ינאי פרישר גוטמן״ לא יפתח ביום ראשון כחלק ממחאה כלל ארצית ! מקווה שמישהו בממשלה יתעורר כבר! #מתעורריםעלהחייםשלנו

A post shared by Yanai Fryszer Guttman (@yanaifryszerguttman) on

כולנו שווים. #מתעורריםעלהחייםשלנו

A post shared by netta barzilai (@nettabarzi) on

הם לא צריכים להיות לבד כי זה מאבק של כולנו על ישראל שיוויונית וצודקת #תתעוררועלהחייםשלכם #מתעורריםעלהחייםשלנו

A post shared by Miki Haimovich (@mikihaimovich) on

#מתעורריםעלהחייםשלנו

A post shared by Guy Pines (@guypines) on