כשנכנסתי להריון היה בי פחד טמון , פחד מסימני מתיחה ופחד מלאבד את הגוף שהיה לי, הרי אני כולה בת 22 שחיה בדור האינסטגרם והשלמות ושכולם דואגים להפחיד מהצד שהגוף לא יחזור לקדמותו, ושיש סימני מתיחה ועוד כמה שטויות. אז כמובן שמהתחלה כבר קניתי את השמן הכי טוב נגד סימני מתיחה ואין יום ששכחתי למרוח אותו . והבטן גדלה וגדלה והסימני מתיחה האלא לא הגיעו . אמרתי לעצמי - איזה כיף, איזה מזל, אצלי זה לא הופיע . אבל פתאום אחרי שהבטן ירדה הם הופיעו , ונבהלתי! נבהלתי כי כל כך חששתי מזה ... אבל אז ברגע אחד, נכנסה בי פורפורציה אחרת לגמרי, מה חשבתי לעצמי בכלל שהתעסקתי בזה כל כך , שחשבתי שזה משהו לא טוב אפילו מכוער ?. ההפך הוא הנכון - אלו לא סימני מתיחה אלו סימנים של תשעה חודשים של נשיאה של אוצר , של נס בתוך הגוף שלי , סימנים של אישה חזקה שעברה דרך להביא לעולם נשמה חדשה וטהורה, ואני גאה בהם ! אני מודה כל יום לאלוהים שנתן לי את הזכות להיות אמא עם כל מה שמצטרף לזה ! אז שלום , אלו הם סימני המתיחה שלי וכן אני אוהבת אותם! ❤️

A post shared by avigail alfatov אביגיל אלפטוב (@avigail_boblile) on

מעקב ברשתות החברתיות אחר אימהות מפורסמות כאלה ואחרות עשוי ליצור לא מעט תסכול בקרב אימהות "רגילות", בזכות תמונות המשדרות חזרה לגזרה תוך זמן קצר, עירנות שיא ומספיק זמן פנוי כדי להיראות מדהים בהשקות.

מי שמבקשת לשבור כעת את התדמית היא אביגיל אלפטוב. כחודש לאחר שהפכה לאמא של אריאל יחד עם בן זוגה יוצא "הישרדות", יוסי בובליל, אלפטוב החליטה לשתף בפוסט חושפני ולא שגרתי - בייחוד לא עבור דוגמנית עובדת - בו היא מדברת על השינוי הגופני שעברה מאז הלידה. 

בתמונה שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה, אביגיל חשפה את גופה פוסט הלידה ומדברת על הההתמודדויות הפחות נעימות של אותה תקופה טובה ויפה, בדומה למה שעשתה בעבר נטלי דדון.

היום עברתי חוויה עוצמתית .. צפיתי בבן שלי,ששמו בישראל אריאל בובליל עובר ברית מילה, מאחלת לך בריאות הגוף והנפש שתמיד תיהיה מאושר ומוקף אהבה , אני פה לצידרך אוהבת אותך כל כך, אמא❤️

A post shared by avigail alfatov אביגיל אלפטוב (@avigail_boblile) on

"כשנכנסתי להריון היה בי פחד טמון", כתבה אלפטוב. "פחד מסימני מתיחה ופחד מלאבד את הגוף שהיה לי, הרי אני כולה בת 22 שחיה בדור האינסטגרם והשלמות, ושכולם דואגים להפחיד מהצד שהגוף לא יחזור לקדמותו, ושיש סימני מתיחה ועוד כמה שטויות.

"אז כמובן שמהתחלה כבר קניתי את השמן הכי טוב נגד סימני מתיחה ואין יום ששכחתי למרוח אותו. והבטן גדלה וגדלה והסימני מתיחה האלה לא הגיעו. אמרתי לעצמי - איזה כיף, איזה מזל, אצלי זה לא הופיע.

Waiting for you ♥️ #family #happiness #babybump

A post shared by avigail alfatov אביגיל אלפטוב (@avigail_boblile) on

"אבל פתאום אחרי שהבטן ירדה הם הופיעו, ונבהלתי! נבהלתי כי כל כך חששתי מזה... אבל אז ברגע אחד, נכנסה בי פורפורציה אחרת לגמרי, מה חשבתי לעצמי בכלל שהתעסקתי בזה כל כך, שחשבתי שזה משהו לא טוב, אפילו מכוער?

"ההיפך הוא הנכון - אלו לא סימני מתיחה. אלו סימנים של תשעה חודשים של נשיאה של אוצר, של נס בתוך הגוף שלי, סימנים של אישה חזקה שעברה דרך להביא לעולם נשמה חדשה וטהורה, ואני גאה בהם! אני מודה כל יום לאלוהים שנתן לי את הזכות להיות אמא עם כל מה שמצטרף לזה! אז שלום, אלו הם סימני המתיחה שלי, וכן, אני אוהבת אותם!".