אתם כבר מרגישים את המתח באוויר? שעות ספורות מפרידות בינינו לבין הגמר הגדול של "הכוכב הבא" (קשת 12), בו נגלה סוף סוף מי ייצג אותנו באירוויזיון הקרוב, שייערך בתל אביב, ואולי - רק אולי - ייזכה אותנו בדאבל הנחשף.

האם זו תהיה שפיטה? מי שהתחילה את העונה כאנדרדוגית שכמעט הודחה (אך הוצלה ברגע האחרון על ידי רותם ואסי), הצליחה להוכיח את עצמה מחדש בכל פרק והגיעה עד לגמר שיכריע האם היא, מאיה בוסקילה, קובי מרימי או כתריה ייקחו את המקום הראשון. 

בפרק ששודר אמש (ב'), הארבעה שרו את "הללויה" כמחווה לאחד מהניצחונות של ישראל בתחרות, קיבלו טיפים אחרונים מהשופטים ולבסוף אף קיבלו ברכות מבני המשפחה שלהם. בשלב זה, הם "חשפו" לראשונה את "אחותה התאומה" של שפיטה, "שירין", אך כידוע, כמו כל מה שקשור לחייה הפרטיים של שפיטה - יש הרבה יותר ממה שנראה לעין. 

עומר שפי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עומר שפי)
היי חתיכוש | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עומר שפי

כפי שכבר דובר רבות בעבר, מאחורי דמותה של הזמרת השנויה במחלוקת בת ה-27, שבכל שבוע מספקת הופעות פופ גרנדיוזיות עם אלמנטים ערביים, ישנה רותם שפי היהודייה בת ה-34. ולרותם (או "רושם", כפי שהייתה אולי קוראת לעצמה), כצפוי, ממש אין אחות - אלא דווקא שני אחים ועוד אח למחצה.

על אף הנסיון הרב להסתיר את זהותה האמיתית, אחיה הקטן והמפרגן עומר (29) לא הצליח לכבוש את ההתרגשות לקראת הופעתה הערב, ופירסם סטורי עם תמונה שלה, לצד הכיתוב "אחותי המושלמת בגמר, להצביע היום!". 

עומר שפי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עומר שפי)
לא מסתיר את הגאווה | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עומר שפי

בעמוד האינסטגרם של שפי ג'וניור אפשר לראות שלל תמונות שלו עם רותם, בן זוגה דקל דביר, אחיהם ואמם (שכן הוריהם של השפי'ז גרושים), כשהם מבלים יחד. ולמרות ההסתרה שלהם - לתחושתינו הם *סופר* גאים בה, וגם אנחנו. שיהיה בהצלחה הערב!

 

עומר שפי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עומר שפי)
היא שפיטה גם בבית, למקרה שתהיתם | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עומר שפי

עומר שפי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עומר שפי)
הכי חמודים שיש. השפי'ז והחבר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עומר שפי