יום חתונתם של אדל בספלוב ומאצ' עבד מתקרב ובא, וכל הסובבים אותם כבר מכינים את מיטב מחלפותיהם לרגל המאורע החגיגי (שכן, כזכור, הוא הוגדר על ידי השניים בהזמנה כאירוע "Black Tie"- בו לובשים טוקסידו ושמלות נוצצות).

אבל רגע לפני שזה קורה, הראשונה כמובן לא מפספסת הזדמנות מסיבת רווקות נוצצת ויותר מכך - אף זוכה למסיבה בהפתעה לגמרי, אותה אירגנו עבורה החברות הכי טובות. 

אמש (שבת), הגיעה בספלוב לביתה ופתחה את הדלת כדי לגלות במקום - ללא כל הכנה מוקדמת - את כל ה-BFF'S שלה מקבלות את פניה כשהן לבושות בלבן ושרות לה את הלהיט המתבקש, "מאורסת", של עדן בן זקן. 

מסיבת הרווקות של אדל בספלוב, נובמבר 2018 (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אדל בספלוב)
מרימה לה מסיבה. סוזי בום ובספלוב | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אדל בספלוב

תוך מספר רגעים בודדים הן כבר הלבישו את הכוכבת ההמומה בהינומה, זר וסרט ואז נגלה לעיניה גם הררי הבלונים הזהובים והשולחן המרהיב, שעוצב במיוחד עבור האירוע.

View this post on Instagram

ווואווו אין מילים שיכלו לתאר את ההתרגשות שעברתי אתמול חברות שלי ומשפחה שלי הכי יקרה הפתיעו אותי במסיבת רווקות ואני הייתי מאושרת תודה אני זכיתי הכי בעולם תודה לכל האנשים שהיו חלק מזה שהפכו את הערב הזה למושלם ויאללה חודש דצמבר יוצא לדרך עד החתונה

A post shared by Adel Bespalov (@adelbespalov) on

בין החברות שהגיעו להרים היו כמובן שי מיקה, אבישג נגר, ליאור קוקה ("בייק אוף") ועוד רבות וטובות, כשעל החלק הבידורי של הערב הייתה אמונה מלכת הדראג סוזי בום. 

מסיבת הרווקות של אדל בספלוב, נובמבר 2018 (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אדל בספלוב)
אפשר ביס? | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אדל בספלוב

בגזרת האוכל, החבורה כולה נהנתה מאוכל של שף הבוטיק, דימה מנשרוב, שהוכנו במקום וכמובן קינוח שווה: עוגת שלוש קומות, שבראשה עומדת בובה בדמותה של בספלוב לבושה בלבן ועם הינומה לראשה.

כזכור, בשבוע שעבר חשפה בספלוב את ההזמנה לחתונה שתתקיים ביום ה', ה-20 בדצמבר, במלון הילטון היוקרתי בתל אביב. והיי, אם כך נראתה מסיבת הרווקות – נראה שלגמרי יש למה לחכות.