לא ברור אם זאת השהייה המתמשכת שלה מעבר לים שגרמה לנו לפתח געגועים או מה, אבל לאחרונה אנחנו מוצאים את עצמנו מתעסקים אקסטרה בחיים של עדן פינס, שמכניסה קצת פלפל ופאן לכל התמהיל הקודר של הימים האחרונים.

עם זאת, הפעם לא מדובר בצילומים לוהטים או בחופשה רומנטית נוספת עם הבויפרנד דור רפאלי, אלא דווקא לסוגיה מסקרנת במיוחד ומשפחתית, לשם שינוי, שעוסקת בהסרת העוקב הדדית של הדוגמנית ואחותה התיכוניסטית, עדי.

View this post on Instagram

So... can I get my coffee now? ☕️

A post shared by Eden Fines עדן פינס (@edenfines) on

כזכור, זה שנים שהשתיים מתחזקות מערכת יחסים סופר קרובה, שמהווה רק נדבך אחד מהמארג המשפחתי המתוק והתומך של הפינסים, אך כעת מתברר שלא הכל מושלם מתחת לפני השטח, וכפי שלמדנו לאחרונה - להסרת עוקב יש משמעות רצינית ודרמטית מאוד בעולם הרשתות החברתיות.

אז מה קרה שם שגרם לפינס ג'וניור להיפרד משאר 609 אלף העוקבים של עדן? ממש כמו במקרה איתי לוי (שאנשיו הסבירו כי מקור הסרת העוקב מהדר חיון בתקלה טכנית, רק כדי לגלות שבסוף בחרו להיפרד)גם בסביבתה של עדן מספרים כי לא מדובר במעשה מכוון ושתקלה טכנית היא כנראה זו שגרמה למחדל.

View this post on Instagram

Baby girl

A post shared by A D I DOUSHIE F I N E S (@adixfines) on

מאחר ואנחנו כבר לא תמימים כשהיינו, אנחנו לא ממהרים להאמין להסבר, אך נשאיר להן ליהנות מהספק ונספר רק שבפועל, זמן קצר לאחר שפנינו למקורביה של פינס, השתיים מיהרו "לסדר את התקלה" ולהחזיר עוקב זו לזו. אנחנו פשוט נניח שזה נבע מוויכוח מטופש ונזכיר את מה שאמא שלנו נהגה תמיד לומר לנו: גם כשרבים - אוהבים.

עמרי יערי, המייצג את עדן פינס, סירב להגיב על הדברים.

_OBJ