שנת 2019 היא ללא ספק שנת הפוריות בקרב הסלבס, ואחרי לידתן של לירון ויצמן ויובל שרף בשבועות האחרונים, מה שצפויה להרחיב את המשפחה היא לא אחרת מהסופרסטאר, רוני דואני.

דואני (33) שעיסוקה העיקרי בשנים האחרונות בכושר ובתזונה נכונה במתחם הכושר שלה,Boost, שם מתאמנים לא מעט סלבס, תחגוג בקרוב שמחה נוספת. לאחר שהביאה בקיץ 2016 את בנה הבכור, נורי, צפוי להצטרף אליו אח או אחות קטנים שירחיבו את התא משפחתי.

View this post on Instagram

#Powerful אני מאוד אוהבת לקרוא סיפורים ולקבל השראה מנשים חזקות, נשים שיוזמות יוצרות דוחפות קדימה ולא מפחדות. בשנה האחרונה גיליתי שאני ממש לא צריכה לחפש רחוק סיפורי השראה ואחת הנשים הכי חזקות שאני מכירה זו אמא שלי @doani.dafna מלהפוך למאמנת שלה בשנה האחרונה ולצפות בה באימונים לא מוותרת לעצמה, ועד הסופר סבתא שהיא, היא ללא ספק המודל שלי שלאישה חזקה. קוטקס ואני מזמינות את כולן לתייג ולספר מי ההשראה הנשית שלכן. תייגו את האישה שמעוררת בכן השראה, עם ההאשטאג #אנחנו_יכולות ונפיץ את הבשורה ברשת. #אנחנו_יכולות ‎#יום_האישה_שמח #קוטקס ‏#ad

A post shared by Roni Duani (@roniduani) on

כזכור, דואני ובן זוגה מטפחים זוגיות ארוכה כבר עשור. חמש שנים לאחר שנישאו, השניים הביאו יחד לעולם את בנם הבכור, וכעת הם צפויים להתחיל להתרגל לקום שוב בלילות. שיהיה במזל! 

View this post on Instagram

אז נכון שאנחנו עובדים ביחד מתאמנים ביחד ונמצאים כל היום ביחד אבל לפעמים מהטירוף של היומיום אנחנו אפילו לא מצליחים להחליף מילה עד שאנחנו מתרסקים על הספה ביחד. אז מזל שיש ימים קיטשיים כאלה שגורמים לנו רגע להיזכר ולהיות רומנטיים. ובעיקר להביך אותך אהוב שלי. ❤️

A post shared by Roni Duani (@roniduani) on