שנתיים עברו מאז שרוני דלומי (26) נישאה לבן זוגה אלון ויסמן (31). השניים נשבעו אמונים זה לזו אחרי חמש שנים יחד ועכשיו, כך משתפת דלומי, בן זוגה סיים בהצלחה לימודי רפואה.

כידוע, רוני ואלון הכירו לאחר שהיא זכתה במקום הראשון בתכנית "כוכב נולד" והחלה לנהל קריירה מוצלחת. דלומי הייתה לצד ויסמן כמעט לאורך כל הדרך מהרגע שהחל ללמוד רפואה ובשבוע החולף הוא קיבל תעודת דוקטורט. "מהיום אמרו דוקטור ויסמן החתיך!", כתבה דלומי בחשבון האינסטגרם הרשמי שלה.

מהיום (תכלס כבר מאתמול) אימרו : דוקטור ויסמן החתיך !!!!!!!!!!!!!! #חייםשליאלוןויסמן #אלוןויסמןאתהאהבתחיי❤

A post shared by Ronidaloomi (@ronidaloomi) on

בסביבת השניים מספרים כי הם חוגגים את הבשורה המשמחת ואת ההקלה שהגיעה עם סיום הלימודים. אנחנו חייבים להתוודות בפניכם ולספר שגם בנו עוברות מחשבות של אמא פולניה ואנחנו מאמינים שאולי עכשיו יהיה לדלומי ובן הזוג יותר זמן לחשוב על צאצא ראשון.

מזל טוב אהבה שלי איזה כיף שנולדת ❤ אני אוהבת אותך בכל ליבי ❤ אני מאחלת לך את כל הטוב שאפשר לאחל בעולם הזה ויותר מהכל הכל הכל בריאות , עד 120 , שמחה ואושר וכמובן שתצליח בכל מה שתרצה ❤ ולי אני מאחלת, אותך לכל אורך השנים האלה  נ.ב התמונות מהחגיגות שהיו בדיליי של שבוע ועוד תמונה שאני ממש אוהבת  #אלוןויסמןאתהאהבתחיי❤ #חייםשליאלוןויסמן

A post shared by Ronidaloomi (@ronidaloomi) on