בעוד שבועות אחדים תהפוך מורן אייזנשטיין לאישה נשואה (בשנית), כשתתחתן עם זוגה בחודשים האחרונה, איש עסקים מתחום הנדל"ן בשם דני מרקוביץ'.

אתמול (ג') חגגה הכוכבת עם חברותיה הקרובות את מסיבת הרווקות, שמסמנת את פתיחתה הרשמית של תקופת החגיגות של אייזנשטיין, רגע לפני שתיכנס לחופה.

ולא יכולתי לעמוד בהתרגשות ... מידברן party @effyepshtei

A post shared by מורן אייזנשטיין (@moraneizenstien) on

המסיבה התקיימה בביתם הפרטי של אייזנשטיין ומרקוביץ' במושב אביחיל, לצד כעשרים מחברותיה הטובות שהגיעו לעזור לה בפרידה המשמחת מהרווקות בחגיגה בסימן פסטיבל מידברן. 

מידברן bride  @couture_flowers_more

A post shared by מורן אייזנשטיין (@moraneizenstien) on

אם אתם מקבלים דז'ה וו קל, זה אולי כי גם חתונתם של יהודה לוי ושלומית מלכה נערכה באותו סגנון, אך כמובן שהביצוע היה שונה לחלוטין, בייחוד כשמדובר במסיבת רווקות, ובייחוד כשמדובר במורן אייזנשטיין - מה שמבטיח ערב מטורף. 

מורן איזנשטיין
מרימה לה מסיבה. אייזנשטיין | צילום: צילום פרטי

חוץ מהפינוקים הקבועים שכוללים אוכל טעים, אלכוהול מרים ומוזיקה שתקפיץ את כל המושב, אייזנשטיין הגיעה בלוק שהוכן במיוחד עבורה ברוח הפסטיבל, ונהנתה גם מסשן ריקודי בטן עם בל אגם. 

מורן איזנשטיין
מנענעת עם בל | צילום: צילום פרטי

כזכור, אייזנשטיין (39) ומרקוביץ' (40), גם הוא גרוש פלוס חמישה ילדים, התארסו לאחר חמישה חודשים של זוגיות יציבה ומאוהבת. האחרון כרע ברך באירוע ביתי ואינטימי, בלי שום הכנות מיוחדות או הפקות מוגזמות. שיהיה במזל.

בידיוק עוד חודש מהיום. אהיה אשת איש. נהפוך משתי נשמות , לנשמה אחת. בשר אחד. ממעמקים קראתי אליך עד ששמעת אותי ובאת אליי , נקי , טהור , פשוט דני. תודה שבחרת בי להיות האישה שלך, בימינו זה לא מובן מאליו, תודה שאחרי כל מה שהלב שלנו עבר הגענו ללב אחד שלם. אהבת עולם שלי , נישמתי התאומה , מתנה משמיים. למדנו הרבה אחד על השנייה ועוד פחות משנה אה?! מחר מסיבת הרווקות שלי, עוד חודש מתחת לחופה , הלב לא עומד בהתרגשות. היום אני מבינה יותר מתמיד את משמעות המשפט ״מצאתי את שאהבה נפשי״. כל התורה כולה מתחברת למקום אחד ,אהבה. אליך , אלינו , לילדינו , לילדיי שזכו לא פחות מאמא שלהם. העולם היה קצת אבוד בלעדיך , אתה החתיכה החסרה שהייתה בשביל להשלים את הפאזל השלם. תודה שמצאת אותי . #ישועתו כהרף עין #רבי נחמן תודה , הגעת אליי אחרי 5 חודשים שביקרתי אצל רבי נחמן. אל תתייאשו לעולם מאהבה!!! פשוט תאמינו ואל תתפשרו עד שהחתיכה החסרה תיכנס ללב שלכם ותשמעו קליק, כשזה יבוא זה יבוא , זה יבוא בלי מקום לטעות. d&m

A post shared by מורן אייזנשטיין (@moraneizenstien) on

Coming soon...כל השאר תראו בסטורי ....

A post shared by מורן אייזנשטיין (@moraneizenstien) on

מורן איזנשטיין
על הברבור | צילום: צילום פרטי
מורן איזנשטיין
לא פספסנו את הדמות על העוגה | צילום: צילום פרטי
מורן איזנשטיין
ואיך אפשר בלי שמפניה? | צילום: צילום פרטי
מורן איזנשטיין
מזל טוב! | צילום: צילום פרטי