לפני חודשים ספורים, הופתעו רבים לגלות כי הפאוור קאפל של תעשיית הבידור - דנית גרינברג ואליאב אוזן - בחרו לסיים את הנישואים שלהם בתום חמש שנות זוגיות. מה שנשמע בהתחלה כמו בדיחה לא מצחיקה גרם ללא מעט להאמין כי מדובר בתרגיל יחסי ציבור או ריב קטן שיצא מפרופורציות, אך במהרה הבנו שזה הדבר האמיתי כשהשניים התגרשו לפני שבועות אחדים.

אך על אף שלא חלקו ילדים, הם כן חלקו "בייבי" מסוג אחר - עסק משותף שפתחו בשנה האחרונה - קליניקה לרפואה אסתטית בצפון תל אביב, כך שגם סביבו נוצר עניין: למי יהיה שייך כעת, באיזה מתכונת ימשיך לפעול ועוד. כעת, מתברר כי הקרע בין השניים כל כך גדול, שלא הצליחו להגיע לעמק השווה גם בנושא העסק, ולכן נאלצו לנקוט בצעדים קיצוניים.

בפוסט שהעלתה לפני זמן קצר לעמוד האיסטגרם שלה, החליטה גרינברג (שניהלה את העסק באופן שוטף מאז הקמתו) לשתף את קהל עוקביה בהודעה דרמטית למדי: "לקוחות יקרים ויקרות של הקליניקה, ניסיתי במשך חודשים לא להביא את הפן האישי בחיים שלי לתוך הפן העסקי - הקליניקה, הבייבי שלי. אבל לצערי יש דברים שאין לי שליטה עליהם.

View this post on Instagram

לקוחות יקרים ויקרות של הקליניקה! ניסיתי במשך חודשים לא להביא את הפן האישי בחיים שלי לתוך הפן העסקי- הקליניקה, הבייבי שלי. אבל לצערי יש דברים שאין לי שליטה עליהם. אני מודיעה כאן מכיוון שאין לי דרך להגיע לכל אחד מכם באופן אישי- הקליניקה יצאה להפסקה וכרגע לא בפעילות. אני בטוחה שנחזור בהקדם האפשרי וכמובן שאעדכן על כך. מתנצלת בפני כל הלקוחות שמטופלים אצלנו, לכל מי שיש תור בימים הקרובים- ראו אותו כמבוטל. נשתדל לענות לכל פניותיכם במספר הרגיל 0547171711 תודה על ההבנה וסליחה מראש

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on

"אני מודיעה כאן, מכיוון שאין לי דרך להגיע לכל אחד מכם באופן אישי - הקליניקה יצאה להפסקה וכרגע לא בפעילות. אני בטוחה שנחזור בהקדם האפשרי וכמובן שאעדכן על כך. מתנצלת בפני כל הלקוחות שמטופלים אצלנו, לכל מי שיש תור בימים הקרובים - ראו אותו כמבוטל. תודה על ההבנה וסליחה מראש".

View this post on Instagram

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on