על פי סקר שנערך במגזין "לאישה", רותם רבי ומור ממן נבחרו למלכות היופי של העשור, רבי קטפה את המקום הראשון, ואחריה במקום השני, ממן. הבוקר הן הגיע לחגוג את הניצחון בפאנל של "חדשות הבוקר" עם ניב רסקין.

בשנה וחצי שחלפה מאז הלידה, דיברה מלכת היופי בדימוס על ההתמודדות היומיומית שלה עם השינויים שחוותה במשקל גופה, בייחוד כמי שמתפרנסת מהמראה שלה. ממן חשפה כי בשנה בחולפת היא השילה כ-40 ק"ג ממשקלה.

View this post on Instagram

A post shared by Mor Maman cosmetics (@mor.mamancosmetics) on

מור, כמה זה קשור לסיפור האישי, ששיתפת את ענייני המשקל? 

"כשאני נבחרתי מוטי רייף היה השופט, והוא אמר לי שהוא רוצה מלכת יופי שתביא משהו אחר, מעבר למודל היופי שאנחנו אליו רגילים. כל החיים החברה הכתיבה לי איך אני אמורה להיראות, אם זה היה כשהייתי ילדה שמנה או אחרי ההיריון שלי. אני חושבת שזה כן קשור, וגם עכשיו כשאני הולכת להיות השופטת בתחרות החדשה, אני חושבת שאני כן אסתכל על הנתונים, על מי מביאה ערך מוסף".

מה יש לך להגיד לכל מי שמבקר את התחרות?

"תראה, היום זה לא רק בגד ים. זה לא מה שהיה פעם. מי שעוקבת אחרי באמת יכולה לדעת שאני כל הזמן מביאה את התכנים גם של האימהות, של הבישול, האני המאמין שלי לגבי איך נשים צריכות להיראות וגם לגבי דת".

התחזקת מאוד יש לומר.

"כן. אני נותנת לזה הסבר בגובה העיניים, איך שאני בוחרת לראות את הדת. מי שעוקבת אחרי יודעת"

אמרת שאת לא קוראת יותר טוקבקים.

"נכון, תראה מהרגע שזכיתי".

כל כך נפגעת אז?

"כן. הדבר הראשון שהמנהלת יחסי ציבור אמרה לי אחרי שזכיתי זה לא לקרוא טוקבקים. באמת לקחתי את זה איתי, והטוקבקים שלא יכולתי להתעלם מהם בעצם הם באינסטגרם שלי, זה משהו שהוא מול הפנים שלי, אבל החלטתי שגם שם אני לא קוראת".

מה היו כותבים לך?

"מה לא היו כותבים לי? לרוב, התגובות מאוד חמות ומפרגנות, אבל כשהייתי בתקופה הכי רגישה שלי אחרי הלידה וכשהגוף נראה זוועות, ואני רק בת 23, כתבו לי מילים קשות. יא שמנה, נהיה לך ככה, והפנים שלך ככה, ואז את אומרת, למה? מה זה נתן לה? זאת אישה שכתבה את זה".

_OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ