למראית עין, צילומי קמפיינים נראים תמיד כמו אירועים מתוקתקים וכיפיים, אך מה קורה כשאתה נאלץ לעבור אותם לצד האקסים המיתולוגיים שלך? זה בדיוק מה שנועה קירל וברק שמיר היו צריכים לבדוק היום.

 בימים האחרונים הוטסה נבחרת הפרזנטורים של "רנואר" לקייב, שכוללת את יהודה לוי, גפן ברקאי, ניבר מדר, יעל שלביה, עדן פינס, וגם את קירל ושמיר, שנחשב לתוספת האחרונה לצוות הנחשק.

כפי שאפשר לדמיין, מדובר בסיטואציה לא נעימה במיוחד לנוכח העובדה שזמן קצר לאחר שנפרדו קירל פצחה בזוגיות חדשה עם יונתן מרגי. אך למרות הכל, מצאו את עצמם השניים הבוקר על סט הצילומים, כשעליהם לשמור על פאסון מקצועי ולדגמן זה לצד זה בצילומים משותפים. ואם זה לא מספיק - בשלב מסוים הוסיפו אליהם גם את הצלע השלישית - יעל שלביה, מי שיצאה עם שמיר לתקופה קצרה לאחר פרידתו מקירל. 

נועה קירל וברק שמיר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נועה קירל, יחסי ציבור)
אאוץ'. קירל, שלביה ושמיר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נועה קירל, יחסי ציבור

במקום הייתה אווירה מתוחה למדי, אך אפשר להודות לאמא קירל, שעם הגעתה למקום שמחה לפגוש את שמיר והתעניינה בשלומו. לעומתה, קירל ושמיר נראו קצת לחוצים, אך מרגע שהחלו הצילומים הם שמרו על פוקר פייס ונתנו עבודה.

על הסט יודעים לספר כי אי אפשר היה לפספס את התחושה המוזרה באוויר, וששיחות הנימוסין ביניהם נעשו רק כי היו חייבים. עם זאת, לשמחת השניים, לא צפוי להם עוד זמן רב ולכן הרגע הזה כנראה לא יחזור בקרוב.

_OBJ