הסכסוך המשפחתי של אדל בספלוב עלה לאחרונה לכותרות, זאת בשל ראיון שקיימה אדל בתכנית "אנשים ואמרה כי: "גדלתי במשפחה לא חמה. האישה החמה שהייתה בחיי הייתה סבתא שלי, שניסתה למתן את כל הקור שהיה. מבחינתי לא הייתה לי אמא בשום צורה, היא מחוקה לכל החיים".


הדברים הללו שאמרה בספלוב לא חמקו מעיני אמה, לנה דוביזנסקי, שגינתה בחריפות את דברי הבת. "היא אמרה שאני לא גידלתי אותה - זה בולשיט. היא אמרה שהיא לא הייתה בצבא כי אמא שלה הייתה חולת אנקולוגיה, והיא מטפלת בה - ולא היה דבר כזה, טפו טפו, בלי עין הרע, אני בריאה", סיפרה האם לפני ימים ספורים.

כמו כן, אמא של אדל החליטה לשתף את תגובתה בתכנית "אנשים" שפורסמה גם ב-mako סלבס בעמוד הפייסבוק שלה וכתבה: "אנשים, תתעוררו. מה יש לכם? איך אפשר להאמין לה? איך סבתא שיודעת שתי מילים בעברית יכולה לגדל ילדים בארץ? ‏תתביישו לכם על התגובות! אני לא צריכה כלום, אני גדלתי שלושה ילדים לבד בארץ ואתם שופטים אותי. אני רוצה לעזור לה, שתתעורר, שתמשיך חיים חדשים בלי שקרים ואתם נותנים לה תמיכה".

אדל בספלוב (צילום: צילום מסך)
צילום: צילום מסך

בזמן שרות כתבה את הדברים הללו בפייסבוק שלה, אחות של אדל נתקלה בפוסט של mako בפייסבוק והחליטה להגיב לעיני כל ולהסביר את הצד שלה: "אני אחותה הגדולה של אדל, לשעבר. לפי דבריה (והיא משקרת מגיל אפס), סבתא לא באמת גידלה אותה כי אף פעם היא לא למדה את השפה פה בארץ".

"אמא גידלה אותה", המשיכה אחות של אדל, "עד שהפוסטמה, סליחה על הביטוי, החליטה שהמשפחה של מאץ' חבר שלה שלא שם עליה יותר טובה מהמשפחה שגדלה בה. יש המון תמונות וצילומים של כל המשפחה ביחד. סבתא שלה עזרה, בוודאי, אבל להגיד דברים כאלה עלינו... זה קשה. בהתחלה הייתי בוכה ומתבאסת, אבל היא כל כך עברה את הגבול שאפילו האח התאום שלה ניתק איתה קשר".

אדל בספלוב (צילום: צילום מסך)
צילום: צילום מסך

 מאדל בספלוב נמסר: 

"אין תגובה".