ראיון הסולחה (שלא הייתה) בין אייל גולן לאופירה אסייג בתכניתה "אופירה וברקוביץ'" (קשת 12) ממשיכה לעורר סערות. אך הפעם לא מדובר בנתק המחריף בינה לבין הזמר, אלא באחד מהריקושטים שנורו בעקבות הריב - סרטון שצילם הבלוגר גילי כהן.

למקרה ואינכם נמנים בין עוקביו, נספר כי כהן (שהופיע גם בעונה השביעית של "האח הגדול") החליט להקדיש פוסט שלם בעמוד הפייסבוק שלו לאסייג, וכצפוי - מעבר לביקורת על התכנית, הוא החליט גם לרדת לפסים אישיים נגד המגישה.

View this post on Instagram

שבת שלום יפים שליייי חיילי צה"ל היקרים שלנו: סומכים עליכם בעיניים עצומות, שתעצמו לצלפים שלהם את העינים לצמיתות!!!! אל תרפו, תמשיכו בהפצצות, עד שהסמרטוטים יתחננו למצרים שיבקשו מאיתנו לנצור את האש נמחמאס לנו מהמצב הזה!!

A post shared by מה נשמע יפים שלייי (@gili_cohen__g) on

בסרטון, שלו קרוב ל-400 אלף צפיות, הוא פנה ישירות לאסייג ואמר כמה דברים קשים במיוחד: "זה לא סוד שאני לא סובל אותך... אבל כואב לי על בעלך, כואב לי על הילדים שלך... אני מקווה שהיה לכם מאה אחוז רייטינג על הסולחה עם אייל גולן, ככה אולי כולם ראו ושמעו - שאת האישה הכי עלובה, הכי מגעילה, הכי רעה ומעל הכל - הכי קנאית. מופע אימים כזה לא היה מאז ומעולם בטלוויזיה...

"...ערב שישי, אנשים יושבים, הזמנת את אייל גולן הזמר הלאומי, חבר שלך, לעשות סולחה. הפכת את זה למסע הכפשות, ללכלוך מתחת לחגורה. מאיפה הוצאת את זה?... אני במקום אייל גולן הופך את השולחן על הפנים שלך. אני בטוח שאייל עשה את החושבים שלו אחרי התכנית. איזה בושה, מה זה להגיד לו שכולם שונאים את החברה שלו?...".

View this post on Instagram

...לא היה קל הערב בשש @keshet12

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on

הדברים כמובן לא פסחו על אסייג, שהחלה לקבל תגובות מכל הכיוונים. וזו החליטה לא להבליג על הדברים. היא פנתה מידית לעורכי הדין שלה, ולדברי מקורבים, הדברים נמצאים כעת אצל עורכי דינה, שעומלים בימים אלה על הכנת תביעת ענק לכוכב הרשת.

אסייג?

"הנושא נמצא בבדיקה משפטית אצל עורכי הדין שלי".

_OBJ