הרומן המתוקשר בין עומר אדם ליעל שלביה הצליח להסעיר רבים - לא רק כי מדובר בשניים מהכוכבים הכי מדוברים היום בתעשיית הבידור הישראלית, אלא כי שמו הספיק להיקשר לעוד שתי בחורות לפחות, רגע לאחר פירסום הידיעה ב"ערב טוב עם גיא פינס" לפני כשבוע.    

אך אם אתם עדיין מחפשים סימנים והוכחות למערכת היחסים שלו עם הדוגמנית הלוהטת בת ה-17 (שאף הוגדרה לא מזמן כאחת הנשים היפות בעולם על איגוד המבקרים העצמאי), נראה שאפשר להפסיק - השניים החליטו להפריד כוחות בימים האחרונים.

"פעם הוא היה מתקשר אליה כמה פעמים ביום והם היו מנהלים שיחות ארוכות לפעמים לתוך הלילה, אבל בזמן האחרון הוא לא מתקשר אליה. פה ושם הם קצת מתכתבים", חשף מקורב לדוגמנית, "נראה שהיא נפגעה מעט, גם אם היא לא מראה את זה.

View this post on Instagram

A post shared by Yael shelbia (@yaelshelbia) on

"למרות שלא היה ביניהם שום קשר רומנטי, היא מאוד חיבבה אותו. יעל היא מסוג הבחורות שיודעות לשמור על עצמן, במיוחד שלא היה לה מעולם חבר. היא חושבת שעומר הוא אדם טוב עם לב גדול ומדהים, אבל דברים לא הסתדרו", אמר המקורב.

לדברי מקורבים לדוגמנית, ההחלטה להפריד כוחות נבעה, בין השאר, בגלל לו"ז עמוס ביותר שלה ושל אדם, שאינו מאפשר להם להיפגש כראוי - למעט פגישות שבועיות במכון הכושר שבו שניהם מתאמנים.

View this post on Instagram

A post shared by Omer Adam (@omeradam10) on

"אין ליעל שום דבר רע לומר על אדם. להיפך, רק מילים טובות", הוסיפה מקורבת לדוגמנית הצעירה. "הם ידידים שמתראים פה ושם וזהו. האם הקשר יחודש? הכול יכול להיות, אבל היא עוד צעירה וכל העתיד לפניה. היא ממש לא ממהרת לשום מקום".

View this post on Instagram

Shabbat shalom

A post shared by Yael shelbia (@yaelshelbia) on

שלביה, כך מתברר, התגברה מהר מאוד מכך שהקשר נפסק. "היא ממשיכה הלאה בקמפיינים שהיא עושה, ומה שחשוב לה כרגע זאת בעיקר העבודה, והרבה פחות החיים האישיים שלה. יש כאלה שמחזרים אחריה אבל הראש שלה במבחני בגרות שהיא צריכה להתכונן אליהם ובקידום הקמפיינים שלה", הוסיף מקורב לשלביה. לתחושתנו, תחום האהבה לא הולך להוות עבורה בעיה באף שלב, אנחנו לגמרי מוכנים לחכות בסבלנות.