זוכרים את הימים בהם אחת לכמה שבועות או חודשים היינו מקבלים איזו כותרת פרובוקטיבית מצד אביב גפן, שחושף דעות פוליטיות שנויות במחלוקת או נכנס בזמר כזה או אחר? ובכן, ברוכים הבאים ל-2018, השנה בה אנחנו זוכים לביף חדש מצד הרוקסטאר אחת ליום.

רק אתמול סיפרנו לכם על האמירה הפוליטית שאמר ב"אביב או אייל" והרגיזה את כוכבת "הישרדות", מעיין אדם, וכבר אנחנו זוכים לפרובוקציה חדשה. במקום להתנגח, כמו שהיינו מצפים, בקולגה שלו לתכנית אייל גולן, גפן דווקא בחר להתמקד בזמר ים תיכוני אחר וחבר קרוב של האחרון - ליאור נרקיס.  

במהלך התכנית, גפן החל לדבר על ליאור נרקיס ועל השמות של שיריו ("אמא", "עשינו היסטוריה"), וכשמירי ואייל החלו לדבר בשבחו של הזמר, אביב הלך על כיוון אחר לגמרי.

"תשמע, הייתי ברחוב בתל אביב", החל לספר גפן, "נשבע לך, אני רואה נהג מגיע, עוצר את האוטו בבוגרשוב, הולך אחורה, פותח את הדלת וליאור יוצא מהאוטו. והוא חווה את זה בכל פעם. זה מדהים. אלה אנשים שפשוט חיים בסרט".

אחי הייתה נעילת ילדים מאחור  @avivgeffenmusic אייל אתה מלך! תודה. @eyalgolan1 #אהבתחינם

A post shared by ליאור נרקיס Lior Narkis (@liornarkis) on

"אבל הוא הכי לא כזה", מיהרה מירי להגן עליו, ואייל התערב גם הוא: "ליאור זה חשמל, זה בן אדם שעולה לבמה, ולא צריך גנרטורים, אפשר לכבות אותם, הכל. הוא בעצמו חשמל. הוא הבן אדם שעובד הכי הרבה באירועים בארץ, הכי מבוקש. מספר אחת באירועים זה ליאור נרקיס".

תודה רבה לכל מי שחגג איתנו אמש במופע ט"ו באב עושים אהבה בקיסריה.אתם אהבה שלי. תודה רבה למירי מסיקה המלכה שהעצימה את החוויה וריגשה אותי מאוד. הודו להשם כי טוב כי לעולם חסדו. שבת שלום ♥ @mirimesikaofficial @yossi_gangina @avivitsharon @israelr2 @shlomi_elimelechh @bytvn.shy @Eranmozes

A post shared by ליאור נרקיס Lior Narkis (@liornarkis) on

כצפוי, גם נרקיס עצמו צפה בתכנית, אך אם ציפיתם להתנצחות סוערת בין השניים, אתם לא יכולים לטעות יותר. אז איך הזמר מסביר את המחזה שראה גפן? "אחי, הייתה נעילת ילדים מאחור", חשף נרקיס בפשטות. הוא כמובן גם הוסיף מחמאה לחברו, גולן, שהגן עליו: "אייל, אתה מלך! תודה", לצד ההאשטג "אהבת חינם". אנחנו עוד צופים דואט בדרך.

 

אביב בלבלת אותי לא הבנתי למי התכוונת כשאמרת שיש אנשים שחיים בסרט

A post shared by Sapir Narkis Boutique (@sapir_narkis24) on