גיא זוארץ ויעל בר זוהר

מישהו בכלל זוכר את הימים בהם יעל בר זוהר ויהודה לוי היו האיט קאפל? או את הרומן ארוך השנים שלה עם גיל ססובר? נדמה שהאהבה שלהם הייתה איתנו תמיד. 13 שנים משותפות, שלושה ילדים משותפים ופרידות קורעות לב בכל פעם שגיא נוסע לצלם את הישרדות. אולי זו ההוכחה שפרידות ממושכות דווקא יכולות לעשות המון טוב לריליישנשיפ. כמובן שנשמח גם לשמוע מה זה עושה לחיי המין שלכם, אבל בלי לחץ.

View this post on Instagram

A post shared by Yael Bar Zohar Zu-Aretz (@yaelbarzohar) on

ציון ברוך ויאנה יוסף

במשך שנים, נראה היה שציון עתיד להפוך לג׳ורג׳ קלוני הישראלי - רווק נצחי שיוצא עם נשים שוות אבל אף פעם לא מתמסד. הוא כבש לבבות של דוגמניות, זמרות ושחקניות והשאיר אחריו שורה נוצצת של אקסיות. עד שהוא פגש את יאנה. מיד לאחר הפרידה מקותי, ציון עשה מוב שהוביל לחתונה ושני ילדים משותפים, ואנחנו לגמרי מאמינים לו שהוא מצא את האחת.

View this post on Instagram

A post shared by @yanayosef on

נינט טייב ויוסי מזרחי

הפרסום המהיר והמסחרר של נינט הוביל לשתי מערכות יחסים מתוקשרות מאוד - עם רן דנקר ויהודה לוי. אחרי כל השנים עם שניים מהגברים הכי לוהטים בארץ, ובעיקר הזוגיות ארוכת השנים עם יהודה, הקהל נדהם לגלות שנינט מצאה את עצמה עם יוסי מזרחי, מוזיקאי יחסית אלמוני. אבל שני אלה הם ההוכחה לכך שלאהבה באמת אין חוקים, וזוגיות נוצצת של מפורסמים היא אף פעם לא מה שהיא נראית מבחוץ. נינט ויוסי התחתנו, הביאו לעולם את אמיליה והתעופפו מכאן לחיות בדרכים כמו משפחת הרוקנ׳רול שהם, ונראה שזו ממש התגשמות פנטזיית הנעורים של נינט.

 

View this post on Instagram

A post shared by Ninet Tayeb (@n.tayeb) on

אילנית לוי ואלירז שדה

השמועות האחרונות על פרידה בין בני הזוג התבררו כשקר מוחלט. לא רק שהם עדיין ביחד, השניים התארסו לאחרונה וממשיכים לדגמן זוגיות נורמלית, שמחה ובריאה ברשתות החברתיות. מי שעוקב אחר אילנית במשך שנות הקריירה שלה בוודאי שם לב להבדל - מאז שהיא עם אלירז, אילנית נראית שמחה בכל רגע נתון. מה עוד צריך בחיים?

 

View this post on Instagram

A post shared by רשת החקלאי (@elirazsade) on

בת חן סבג ואורנה בנאי

חוסר החיבה של הקהל הישראלי לאורנה בנאי גרם לרבים לפספס את העובדה שמדובר באחד הזוגות הכי לוהטים וסקסיים שהיו לנו כאן אי פעם. השחקנית הוותיקה והכישרונית, נצר למשפחת שואו ביזנס מפוארת, מצאה את עצמה עם הכוכבת הצעירה והשאפתנית שהפכה את עצמה משחקנית שקשה לה למצוא תפקידים ליוצרת של אחת הסדרות הטובות והאהובות בטלוויזיה הישראלית. תמיד יהיו מי שישחירו את השתיים בגלל הדעות הלא פופולריות של בנאי, אבל אנחנו ממשיכים לרייר על כל תמונה משותפת שהשתיים מפרגנות, ולגמרי מקווים שזה ימשיך לנצח.

 

View this post on Instagram

A post shared by Bat Hen Sabag (@bathen_sabag) on

איגי וקסמן ועתי שולברג

כשהרוקיסטית מהניינטיז החלה לצאת עם כוכב הריאליטי, שצעיר ממנה ביותר מעשור, אף אחד לא חשב שזה יחזיק מעמד. זה היה שידוך מהסוג שמאוד אוהבים במדורי הרכילות, ושלאחר שנים מופיע ברשימת בנוסח ״הזוגות שלא זכרתם שהיו ביחד״. אבל איגי ועתי לימדו אותנו שאין לנו שום דרך לשפוט מבחוץ ולפי הכלים של התדמית התקשורתית מה קורה בין שני אנשים, והזוגיות - שהובילה לנישואים וילדים משותפים - רק ממשיכה להביא לנו נחת, ולא רק בגלל שהם כל כך יפים ביחד.

View this post on Instagram

A post shared by Iggy Waxman (@iggywaxman) on

הראל סקעת ועידן רול

תודה לאל שעברנו את הימים הנוראים ההם, בהם הראל סקעת עוד היה בארון. הזוגיות היציבה שלו עם עידן רול היא לא פחות מהשראה, והשניים ריגשו במיוחד כשהם חשפו שהביאו לעולם בן ראשון לאחר שבע שנות זוגיות ולאחר שלקחו חלק מרכזי ופומבי במאבק על זכויות הורים חד מיניים בישראל. הרבה זמן לא התרגשנו כך לראות תינוק חדש.

 

View this post on Instagram

A post shared by Harel Skaat (@harelskaat) on

עדן הראל ועודד מנשה

לא רבים זוכרים, אבל עדן הראל ועודד מנשה התחילו את הרומן שלהם מול המצלמות. לה הייתה תוכנית ראיונות, הוא התארח, וכשהוא החל לפלרטט איתה באסרטיביות, אף אחד לא חשב שזה יצליח לו. בכל זאת, היא הייתה מגישה בעלת עבר פרוע והוא - החנון האולטימטיבי. אבל דווקא החוויות הפרועות של עדן הביאו אותה בסופו של דבר לאותו מקום שעודד הגיע אליו - אל חיק הדת. הזוג הבלתי צפוי התחזק ביחד ומחזיק מעמד כבר מעל לעשור, וכבר הפסקנו לספור כמה ילדים משותפים יש להם.

 

View this post on Instagram

A post shared by eden Harel Menashe (@edenharelmenashe) on