לפני כחודש שלומי סרנגה הלך ברחוב אבן גבירול בתל אביב כשלפתע פגע בו רוכב אופניים חשמליים. תוך שניות ספורות, כשהזמר מצא את עצמו שרוע על המדרכה מוקף בעוברי אורח מודאגים, הרוכב כבר ברח מהזירה.

אחרי שיקום ארוך, שלומי סרנגה חוזר בחזרה לשגרת ההופעות ולחיי המשפחה. הבוקר הוא הגיע להתראיין אצל ניב רסקין ב"חדשות הבוקר" כדי לדבר על מה שעבר עליו מאז מאז תאונת הפגע וברח המלחיצה.

View this post on Instagram

A post shared by Shlomi Saranga (@shlomisaranga) on

ברמה האישית אתה עדיין חי את האירוע?

"אני אגיד לך את האמת, אני משתדל לא לחשוב על הדברים האלה, זה עושה לי לא טוב. יש לי הבזקים של רגע המכה החזקה, זה תאונה לכל דבר, כלי רכב נכנס בך בעוצמה וזה רגעים שנחרטים".

מה בדיוק היה שם?

"יצאתי ממסעדה ברגל ואז נכנס בי בחור צעיר בן 17 עם האופניים. לא שמתי לב איך הוא נראה ולא אזהה אותו אם אראה אותו שוב. באותה שניה אתה רואה שחור בעיניים ונופל על הרצפה מהכאבים, אתה לא מבין מה קורה. רק אחר כך הבנתי ששברתי צלע. זה היה מביך, שכבתי על הרצפה ואז התגלגלתי כמו תינוק על הבטן ולא הצלחתי לקום, נהייתה התקהלות סביבי".

ברגע כל כך אישי כשאתה אדם מוכר, איך זה מרגיש?

"זה לא נעים, אתה חסר אונים. שמעתי שצועקים 'סרנגה סרנגה', אני שומע את האנשים והאדרנלין גרם לי לקום ולהיכנס למונית ולנסוע משם. אחר כך עוברים את הכאבים בשקט בבית".

מה עם הבחור הדורס?

"הדורס הוא בחור צעיר, הוא נשאר דקה שתיים לראות שאני חי ונושם. הוא פשוט נעצר עליי, הוא לא בלם כי הוא לא ראה אותי. אולי הוא דיבר בטלפון, אולי הוא היה עם אוזניות. הוא ראה שנהייתה התקהלות סביבי, הוא היה מפוחד וחיוור. שאלתי אותו 'למה לא בלמת?' הוא אמר לי שהוא לא ראה אותי. אחרי דקה הוא מצא הזדמנות להיעלם מהמקום. תשמע אני מדמיין את הבן שלי, הוא מפחד אז הוא נעלם".

אתה תרשה לבן שלך קורקינט?

"לבן שלי היה כשכל החברים שלו קנו, מותר לרכוב על המדרכות. אני גם לא גר בתל אביב אז אין את העומס הזה, שאי אפשר כבר ללכת... אני מרגיש אחריות להגיד שהקורקינטים זה כלי רצח".

דיברנו פעם קודמת אחרי שנפל עליך כיור - אתה רואה קשר בין הדברים? זה מלחיץ אותך?

"שמע, אני משתדל לא לחשוב על זה. אנחנו חיים בישראל - אומרים לי שמו עין, תעשה ברכת הגומל, אבל אין מה לעשות, אני מאוד זהיר".