2019 ממשיכה להיות אחת מהשנים הכי משמעותיות עבור דומיניק שרמן, כשכמעט חצי שנה אחרי שהפך למנצח הראשון של "2025" (קשת 12) וזכה במכונית ובדירה חדשה, הוא סוף סוף משתחרר מצה"ל.

 שרמן התגייס בגיל מאוחר יחסית, 23, לאחר ששיכנע אותם כי הוא מתעקש לתרום בחזרה למדינה. "התנדבתי לצה"ל כי הייתה לי ילדות מורכבת", הוא  מספר, "ישבתי בבית סוהר ובגלל זה הייתי פסול גיוס. בגיל 23 עשיתי מכינה וממש נלחמתי כדי להתגייס. אני החייל עם העבר הפלילי הכי חריג בצה"ל".

View this post on Instagram

My baby #11

A post shared by Dominic Sherman - דומיניק שרמן (@dominicsherman) on

הוא התגייס לטירונות במחווה אלון, סיים בהצטיינות ועבר לקורס מ"כים, אותו סיים בהצטיינות גם כן. במשך כשנה וחצי הוא שירת כמפקד בגדנ"ע, שם פיקד על מעל ל-500 נערים בסיכון, ולאחר מכן פיקד בתל השומר על פלוגה שתפקידה היה לעודד מוטיבציה לגיוס לשירות משמעותי בקרב בני נוער מלש"בים.

אך כעת, שרמן בן ה-26 יכול להיות לגמרי גאה בעצמו, ובתום שלוש שנים (בהן גר בווילה יחד עם עוד 20 חיילים בודדים) הוא מסיים באופן רשמי את שירותו הצה"לי. "ב-2016 התגייסתי עם המון חובות לצה"ל ובקושי הצלחתי להשאיר את הראש מעל המים, כשיש ברשותי עבר פלילי סופר מורכב. היום, ב-2019, השתחררתי ללא עבר פלילי - מיליונר". כל הכבוד!

View this post on Instagram

אני לא זכיתי ב2025, אני ניצחתי. אני ניצחתי בזכות מי שאני ומה שאני, בתוך העיר אנשים היו ״חברים״ שלי וברגע שהם יצאו, להתקשר להגיד מזל טוב הם לא השכילו. במקום לפרגן ולהגיד מילה טובה הם בוחרים לפתוח עין וחבל. חבל שאנשים שחשבתי שהם חברים שלי בוחרים להגיד עליי דברים בכתבות במקום לבוא ולדבר בפנים. תזכרי את הימים שאמרת שתהיי הכי שמחה בעולם שאם לא את תזכי אז לפחות שאני אזכה. אכזבה. באמת. הניסיון להביא עניין לכתבה בלהתלכלך עליי הוא פתטי.

A post shared by Dominic Sherman - דומיניק שרמן (@dominicsherman) on