אביה של אביבית בר זוהר, משה זריבי ז"ל, הלך לעולמו בגיל 73. את הבשורה על אובדן אביה שיתפה אביבית בסרטון שפרסמה בסטורי תוך כדי בכי.

מי שנתקלה בסרטון של אביבית היא הילה ניסימוב (שורטי), שכתבה פוסט על הדרך בה הודיעה בר זוהר על מות אביה וכתבה: "אביבית בר זוהר העלתה סרטון לאינסטגרם בו היא מספרת בדמעות שאבא שלה נפטר. בנימה זו אני מעדכנת שבשעה 14:00 אני אעלה סרטון מההלוויה של החתול של דודה שלי ואשמח אם תצפו".

הדברים של שורטי עוררו סערה וגרמו לרבים להגיב ולבקר את המילים שכתבה, גם אם בהומור. שורטי החליטה לאחר זמן קצר להסיר את הפוסט, אך לא לפני שצילום של דבריה הגיעה לאביבית, שבימים אלה נמצאת בשבעה, ולגבי מקורבים נפגעה לקרוא את מה שנכתב עליה.

אביבית בר זוהר פפראצי, ספטמבר 2019 (צילום: פול סגל)
בר זוהר | צילום: פול סגל

הבוקר (ג') החליטה שורטי לנסות ולמזער נזקים וכתבה פוסט בו היא מתנצלת בפני אביבית: "תמול כתבתי סטטוס על אביבית בר זוהר, שאותה אני מכירה ודווקא מאוד מחבבת, על הסרטון שהעלתה לאינסטגרם על המוות של אביה. הסטטוס נמחק אחרי שנייה כי הרגשתי שאולי חציתי גבול וידעתי שרוב העולם אינו אינטליגנט מספיק כמוני על מנת להבין את המשמעות האמיתית מאחורי הסטטוס ולהבין שאביבית והטרגדיה שעברה לא הייתה הנושא המרכזי במה שהתייחסתי אליו", כתבה שורטי.

"כרגיל, צדקתי. העולם הזה מלא באנשים עילגים שכותבים את השם שלהם בפייסבוק בעברית שלא מבינים הומור וציניות", המשיכה שורטי. "בהזדמנות זו אני רוצה להתנצל בפני אביבית. מעולם לא התכוונתי לפגוע בך. אני כותבת כל שטות שעוברת לי בראש, לטוב ולרע, ובלי סינון. זאת אני".

אביבית, איך התחושות?

"לא מאחלת לה שתדע צער לעולם. הלב מתרוקן והנשמה עצובה. מקווה לימים טובים יותר, בעזרת השם".

_OBJ