אחרי שאבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, תועד בבילוי לילי עם דוגמנית הנשק הלוהטת אורין ג'ולי, חברי התכנית "מועדון ארוחת הבוקר" ברדיו 103FM, שי גולדשטיין ושי אביבי התקשרו הבוקר לשוחח איתה על מערכת היחסים הטריה ולבדוק מה בדיוק קורה שם.

שי ושי פתחו את השיחה בניסיון להבין מה המשמעות של עיסוק במקצוע כמו דוגמנית נשק ואיך היא הגיעה לעבודה מהסוג הזה. אחרי שהסוגייה הזו נפתרה, השניים החלו לדבר על היחסים עם נתניהו הצעיר.

"צר לי לאכזב את כל התקשורת על הסיקור המנופח הזה", סיפרה הדוגמנית והפתיע את מגישי התכנית כשענתה בשלילה על קשר רומנטי עם בנו של ראש הממשלה.

את לא?

"אנחנו רק ידידים".

אתם רק ידידים, או שאתם מעבר?

"אני מתה! איך התקשורת רוצה... אנחנו רק ידידים. יצאנו לשבת בבית קפה ולהתעדכן מה נשמע, איך הפכו אותי לאשתו הבאה? אני לא יודעת".

The struggle of having long eyelashes, it looks like I’m closing both eyes!  New photoshot coming soon (and a big surprise) Follow @enyo_guns_girls for more. - הבעיה בריסים ארוכים, זה שתמיד זה נראה כאילו אני סוגרת את שתי העיניים!  צילומים חדשים בקרוב (ועוד הפתעה ענקית) תעקבו אחרי @enyo_guns_girls לעידכונים! -  - @shapiraomer - @liorroimy

A post shared by Orin Julie אורין ג׳ולי (@orin_julie) on

די. איזו אכזבה. אולי תהיו זוג? אני ואשתי היינו הידידים הכי טובים בעולם ובסוף נהיינו בני זוג. לקח לנו עשר שנים אבל בסוף נהיינו זוג ומאז אנחנו יחד כבר 18 שנה.

"אז בוא, תתקשר אליי עוד עשר שנים ונראה מה יהיה".

שלא תפלטי חלילה כדור על אבנר נתניהו. אני חושב שיש לו עתיד, לבחור הזה, הוא מוכשר. הוא כמו אבא שלו - אוהב נשק וביטחון. מר ביטחון. יאללה תהיו זוג, אבנר נתניהו הוא לא כלי?

"אבנר הוא אדם מקסים ואין שום קשר. לדעתי מחפשים סתם בכל מקום להשמיץ את המשפחה הזו".

אם אתם תהיו זוג זה יחסוך הרבה אבטחה. את תבואי עם הנשק ולא יצטרכו מאבטחים. היית בבית אצל המשפחה?

"לא. אנחנו ידידים".

גם ידידים מבקרים את המשפחה.

"לא מספיק זמן".

Everything you wish me, I wish you 100 times back. ❤️love you a lot and thanks for the support! (be careful with what you wish me ) - כל מה שאתם מאחלים לי, אני מאחלת לכם 100 פעמים בחזרה. ❤️ אוהבת אתכם המון ותודה על התמיכה! (תזהרו עם מה שאתם מאחלים לי אה? ) - #appriciate #israel #orinjulie #fitness #guns

A post shared by Orin Julie אורין ג׳ולי (@orin_julie) on