מיקי מוכתר מגיבה על הדרמה, ינואר 2020
הכוונות מאחורי התמונות היו טובות | צילום: יחסי ציבור

כוכבת הילדים מיקי מוכתר החליטה להגיב אתמול בעמוד האינסטגרם שלה על הדרמה הגדולה שהתחוללה לאחר שנודע כי היא והקולגה מיכל הקטנה הגיעו לתרום שיער לחולות סרטן, והשתתפו ביחסי הציבור עבור קידום הנושא החשוב כשהן מצולמות מחזיקות צמה שנגזרה (כביכול מראשן), אך בפועל לא תרמו אפילו סנטימטר אחד.

View this post on Instagram

A post shared by Miki Mucthar Ori (@miki_mucthar) on

הביקורת והסערה הגדולה הובילה את מיקי לפרסם פוסט שמבהיר את הדברים, אותו גם מיכל הקטנה פרסמה, בצירוף אותו הטקסט: "חברים שלי, מרגישה צורך לשים את הדברים על דיוקם ולספר לכם ממקור ראשון את ההתרחשויות שליוו את סוגיית השיער ה'לא גזור'. קיבלנו פנייה מעמותה מופלאה, לתרום שיער למען פיאות עבור נשים חולות סרטן. נרגשות הסכמנו מיד לשתף פעולה".

מיקי מוכתר מגיבה על הדרמה, ינואר 2020
אורטל עמר דווקא כן תרמה את שיערה | צילום: יחסי ציבור

"ביום שני האחרון, בשיאו של הקמפיין לעידוד תרומות השיער הגענו מלוות בספר האהוב שלנו כדי להזדהות, לתמוך ולממש את המטרה לשמה הגענו. במעמד ההגעה התבשרנו שבשל מחויבות להפקת המופע שאנחנו מובילות אנחנו לא יכולות לגזור את השיער באופן משמעותי עד לסיום הפרויקט".

"באופן ספונטני החלטנו בכל זאת לממש את הצילום לשם הגברת המודעות, כשאת התרומה האמיתית לשמה התכנסנו נממש בסיום המופעים. אנחנו מבקרות ומשמחות ילדים חולים בבתי חולים ומודעות למשמעות החשובה. לרגע לא תכננו להוליך שולל אף אחד. נהפוך הוא - זו מטרה חשובה, זו מצווה וזו זכות ואנחנו עומדות מאחורי ההבטחה. שתמיד נהיה בצד הנותן ונמשיך לשמח".

מיקי מוכתר מגיבה על הדרמה, ינואר 2020
מיקי מוכתר ומיכל הקטנה | צילום: יחסי ציבור

מקורבים לשתיים מספרים כי אחרי פיצוץ הפרשה, על כוכבות הילדים עבר לילה לא פשוט שהיה מלווה בהמון בכי. הכוונה שלהן הייתה טובה והן הוצפו רגשות אשם.