ישי ריבו הוא אולי אחד הזמרים האהובים ביותר בישראל, אך גם הצנועים ביותר, שעל אף הלהיטים הרבים מתרחק בהקפדה מאור הזרקורים ומאירועים מתוקשרים אליהם מגיעים כל הכוכבים הגדולים.

עם זאת, יום הולדת 30 הוא דבר שלא חוגגים בכל יום (או בכל שנה), ולכן חברי הצוות של הזמר בחרו להפתיע אותו במהלך הופעה מיוחדת שערך בבנייני האומה בירושלים ביום חמישי האחרון.

אמנם כבר חלפו שבוע וחצי מאז התאריך המקורי (ה-3 בפברואר), אך זה רק תרם לאפקט ההפתעה, כשרגע לפני שעלה לבמה - חברי הצוות העניקו לו מאחורי הקלעים עוגת יום הולדת ענקית, ועליה תמונה של ריבו מזמר בתוספת הכיתוב "SOLD OUT" - תזכורת כיפית לכך שכל הכרטיסים להופעה הזו נמכרו עד תום. ריבו ההמום, מצדו, לא הצליח להסתיר את ההתרגשות והודה לכולם על המחווה המתוקה. 

ישי ריבו ורקפת אילוז, סמנכ
מחווה מתוקה. ריבו עם רקפת אילוז, סמנכ"לית בנייני האומה | צילום: goodnews יחסי ציבור​

כזכור, ריבו החל את דרכו אי שם בגיל 13 כשהחל לכתוב שירים, במטרה להלחינם ולהקליטם בביתו. שנה אחרי גיוסו לצה"ל הוא עזב את שירתו בחיל החימוש, והחל להשתתף בכמה הופעות של להקת הרבנות הצבאית, בעקבות בקשה אישית של החזן הצבאי הראשי, שי אברמסון. על האלבום הראשון עבד כבר כחייל, ומאז כבר הספיק לקבל אלבום פלטינה ואלבום זהב בזכות להיטיו המושמעים בכל תחנות הרדיו. שיהיה במזל!

ישי ריבו חוגג 30​
תשאיר חתיכה? | צילום: goodnews יחסי ציבור​