את הבוקר אמנם פתחנו עם שתי ידיעות על פרידות מרעישות - רגע אחרי שסיפרנו לכם כי טום אביב וגל גברעם כבר לא, הגיעה הידיעה על קיילי ג'נר וטראוויס סקוט, וכעת נותרנו עם שיברון לב וחשש שלעולם לא נזכה לאהבת אמת.

ואז, בדיוק בזמן, הגיע יוגב אלקיים עם הוכחות - לא רק לכך שהאהבה קיימת בעולם, אלא שהיא קיימת גם בחייו, למרות שכשסיפרנו לכם עליה ממש לפני כשלושה שבועות, הוא מיהר לצנן את ההתלהבות בטענה שמדובר ב"ידידות נטו".

יוגב אלקיים חושף את החברה, אוקטובר 2019 (צילום: מתוך סטורי)
מה אפשר לומר? יפים ביחד | צילום: מתוך סטורי

כן, עכשיו זה רשמי: האקס של בת אל לוי מ"חתונה ממבט ראשון" המשיך גם הוא הלאה עם חברה חדשה, הייטקיסטית בשם תום בן מנשה, ואת הבשורות הללו הוא מביא בעמוד האינסטגרם שלו, כשפירסם תמונות זוגיות ראשונות.

כפי שכבר סיפרנו לכם, השניים הכירו במסגרת עבודתם ולדברי מקורבים, מדובר באהבה גדולה ורצינית במיוחד, שהביאה אותם גם להכריז עליה קבל עם ואינסטוש. האם היא תיגמר בחתונה (אמיתית, לא טלוויזיוניות)? אנחנו רק יכולים לקוות.

יוגב אלקיים חושף את החברה, אוקטובר 2019 (צילום: מתוך סטורי)
עשו יחד את החג | צילום: מתוך סטורי

כזכור, גם בקשר האחרון של אלקיים עם לוי הנ"ל היה נראה כי מצאו את האחד והאחת, אך את מבחן המציאות, שהחל עם סיומה של "חתונה ממבט ראשון", הם לא צלחו - והחליטו להיפרד. היא, כידוע, מצאה מאז אהבה בזרועותיו של אסף חנגרי, ולמרבה השמחה נראה שאפשר לנשום לרווחה גם עבור אלקיים. שיהיה בהצלחה, הא?

_OBJ