לא קל להיות אמא בתעשיית הבידור הישראלית - את זה כנראה תאשר כל כוכבת שנאלצה להתמודד עם סיקור תקשורתי וביקורת ציבורית על כל מעשה וקילוגרם שעל גופה מאז השתחררה מבית החולים.

מי שחווה את זה בימים אלה ממש היא אסתי גינזבורג, שבראיון ל"אנשים" (שתשודר הערב, 17:15, קשת 12) מספרת לאפרת וכטל על החזרה לעבודה חודש בלבד לאחר לידתו של בנה השני, מיכאל אהרון.

"זה קצת מלחיץ, כי אני יודעת שכולם יבחנו איך אני נראית חודש אחרי, אבל זה גם כיף לי לחזור לעבוד", מספרת  גינזבורג על ההחלטה לחזור לדגמן זמן כל כך קצר לאחר הלידה. "אני לא יכולה להיות כל היום בבית עם הילדים. אני יכולה, אבל אני לא יכולה שאלו יהיו כל החיים שלי, אני צריכה גם דברים מעבר, בשביל עצמי. להרגיש שאני אותה אישה".

לא שאנחנו צריכות יום מיוחד כדי לדעת שאנחנו שוות או מיוחדות, הרי אין יותר פלא מלגדל יצור חי בתוכך. מדברים הרבה בתקופה האחרונה על העצמת נשים, אבל אני חושבת שזה מתחיל דבר ראשון בנו הנשים! שנהיה שם אחת בשביל השניה, באמת ומכל הלב ❤ אם נצליח בזה, השמיים הם הגבול ❤

A post shared by Esti Ginzburg Keizman (@esti_ginzburg_) on

"זה לא שאני כל השבוע ככה. זה יום אחד שאת יוצאת, את מרגישה טוב, את מתיפייפת ואז את חוזרת הביתה", היא מוסיפה, "יש לי המון זמן פנוי להיות איתם באמת ולהקדיש לדבר הזה, אבל זה גם טוב לצאת ולהרגיש שאת משהו בזכות עצמך ולא כל היום עסוקה בהחלפת טיטולים".

אז איך באמת מתמודדים עם תינוק חדש וילד בן 3?

"זה קשה אבל עם עזרה".

Multitasking ❤️

A post shared by Esti Ginzburg Keizman (@esti_ginzburg_) on

על המראה החיצוני שלה, שבמהלך הקריירה שלה ספג לא מעט ביקורות, היא כבר לא מרגישה צורך להגן. "ככל שמתבגרים את הרבה יותר מקבלת את מי שאת, ואם פעם הייתי כל הזמן עסוקה בלמצוא מה לא טוב - כי כל הזמן אמרו לי שאני לא טובה - היום אני בסוג של.. לא רוצה להגיד התרסה, אבל אני בוחרת להגיד שזה לא מעניין אותי. אף אחד לא יגיד לי איך אני צריכה להראות".

#TBT!!! Missing my flat tummy

A post shared by Esti Ginzburg Keizman (@esti_ginzburg_) on

"אני חושבת שאני צריכה להראות ככה. בעלי, נגיד, אם מרוצה או לא מרוצה, זה פחות או יותר בן האדם היחיד שאכפת לי מה דעתו. כל היתר ממש לא מעניינים אותי היום".

ומה עם כל הפוטושופ שיש עכשיו?

"פוטושופ יש כל הזמן, לפעמים זה טוב. אין זמן שאת נראית יותר גרוע בחיים מאשר אחרי לידה - מכל הסיבות, לא משנה איזה סוג של לידה עברת - ובשלב כזה להתחיל לבקר את עצמך. גם אני מבקרת את עצמי, עומדת מול המראה יומיים אחרי, הבטן שלי נראית כאילו - מה זה הדבר הזה? ולוקח זמן עד שאת מצליחה להסתכל על עצמך ולקבל את השינוי שהגוף שלי עבר".

Happy birthday my love ❤

A post shared by Esti Ginzburg Keizman (@esti_ginzburg_) on