יום הולדת הוא תמיד סיבה למסיבה, ובטח כשהשם שלך הוא ישראל אוגלבו ואתה מוקף ברשת ענקית של חברים שרק מחכים לחגוג לך. אך השנה, זוכה "האח הגדול" קיבל מתנה אקסטרה - בת זוגו קארין סנדל.

אמש (ב') אוגלבו אמנם חגג בלעדיה, אך נראה כי סנדל, המצטלמת בימים אלה לעונה החדשה של "גולסטאריות", ממש לא שכחה מהמועד וכתבה לו ברכה מרגשת בעמוד האינסטגרם שלה. אממה, חדי עין הבחינו בדימיון מוזר במיוחד בין הברכה של האחרונה לזו שכתבה האקסית הטרייה (יחסית), מגי טביבי.

באוגוסט האחרון, כחודש לאחר שיצאה מבית "האח", טביבי פירסמה פוסט נוגע ללב על מי שהיה בזמנו בן זוגה, אוגלבו. מעצבת התכשיטים העלתה תמונה של השניים מהתכנית כשהם מחזיקים יד ביד, לצד הכיתוב: "מסוג הרגעים שפשוט מעלים בי חיוך. חיוך ניצחון על הדרך שלנו, יד ביד, כנגד כל הסיכויים".

View this post on Instagram

מסוג הרגעים, שפשוט מעלים בי חיוך. חיוך ניצחון על הדרך שלנו, יד ביד, כנגד כל הסיכויים.

A post shared by Maggie Tabibi (@maggie_tabibi) on

מאז, כידוע, דרכיהם של השניים נפרדו ואוגלבו מצא את עצמו במערכת יחסים עם סנדל, אחותה של השחקנית שירן סנדל. כזכור, על הקשר שנוצר בין השניים סיפרנו לכם כבר באוקטובר האחרון, כשנראו צמודים במיוחד במסיבה. עם זאת, רק בסוף 2018 הם בחרו לצאת מארון הזוגיות, וכעת הגיעה העת לברך אותו לרגל יום הולדתו. אממה, יש שיאמרו כי הברכה שכתבה לו דומה מדי (ואולי אף מרפררת) לזו של האקסית, מגי.

אתמול בשעות הצהריים פירסמה סנדל תמונה של השניים בה הם גם אוחזים זה בידה של זו, לצד הכיתוב: "אהוב יקר שלי, הבנאדם הכי טהור ומדהים שקיים על פני כדור הארץ. למרות שאתה לא חובב ימי הולדת אתה יודע שבשבילי היום הזה הוא מיוחד. מיוחד כי אתה הגעת לעולם, כי אתה קיים, כי זכיתי להכיר אותך וזכיתי לאהוב אותך אהבה טהורה ועצומה.

"יש לך לב ענקי, טהור, מלא בטוב. יש בך עוצמה ממגנטת, נתינה אינסופית, ודרייב לטרוף את החיים והעולם. אני פשוט מעריצה את מי ומה שאתה. זה נכון שאתה הבנאדם הכי יפה בעולם כולו, אבל היופי החיצוני שלך פשוט מחוויר לעומת היופי הפנימי שלך.

אתה הופך את העולם למקום טוב יותר לחיות בו ואתה המתנה הכי גדולה שיכולתי לאחל לעצמי. אתה באמת מדהים. החיוך שלך ממיס אותי כל יום מחדש ואין דבר יותר טוב ומושלם מהעיניים שלך. הראי של הנשמה הטהורה והמושלמת שלך.

"אני רוצה לאחל לך המון המון מזל טוב, שתגשים את עצמך ותכבוש כל יעד אפשרי, שנאסוף חוויות ביחד במסע שלנו, שנדע לשמור ולהעצים את האהבה שלנו, שנשמור אחד על השנייה תמיד. אתה גוש של קסם ואני מחכה לחגוג לך כמו שצריך וכמו שמגיע לך. אני מבטיחה להזיז הרים בשבילך ולעשות הכל בשביל שתהיה מאושר תמיד, עם חיוך על הפנים. אתה האושר שלי כל יום מחדש.

View this post on Instagram

כל אחד והמשרד שלו

A post shared by Israel Ogalbo - ישראל אוגלבו (@israel_ogalbo) on

"אני אוהבת אותך יותר ממה שמילים יכולות לתאר ושולחת אינסוף נשיקות וחיבוקים מרחוק. אמנם אין לנו הרבה תמונות ביחד, אנחנו מעדיפים לחיות את הרגע ולהנות ממה שעומד לנו מול העיניים, אבל עבורי התמונה הזאת מסמלת את הכל. יד ביד מול כל העולם, הולכים במסע הזה ובעיקר אחרי הלב שלנו. הכי קלישאתי שלי. אבל באמת שאיתך הלב מרגיש שלם".

האם בחירת התמונה והמילים בברכה מקרית בהחלט? אנחנו לא יודעים, רוצים להאמין שכן, אבל היי - עצם העובדה שבחור אחד מעורר בשתי נשים שונות אותן תחושות נשמע די מדהים בעינינו.

מקארין סנדל נמסר: "לא צפיתי ב'האח הגדול' בזמן שהעונה שודרה, כך שלא עקבתי אחרי הזוגיות בזמן שהיא התרחשה (אני בתהליך להשלים פערים בפרקים כרגע). אני לא עוקבת אחרי מגי באינסטגרם, ככה שבהתחלה לא הבנתי על מה היו התגובות. כששלחתם לי את הפוסט הבנתי, אך זה צירוף מקרים לחלוטין ולא היה כאן שום רפרנס לפוסט המדובר, רק רצון לאחל לבן הזוג שלי מזל טוב".

מטעם סוכנות אלינור שחר, המייצגת את מגי טביבי, נמסר: "איננו מגיבים על חייהם האישיים של מיוצגינו".