הרבה לפני שגל גדות ידעה מה היא תרצה לעשות כשהיא תהיה גדולה, הייתה זו נועה תשבי שייצגה אותנו ברחבי העולם כנציגת ישראל שכובשת את הוליווד.

אך ככל שהשנים עוברות, מתברר כי התקופה הזו לא הייתה נוצצת עבור תשבי כפי שרצינו לדמיין. ב-2008 היא נישאה לבן זוגה דאז, מנחה הטלוויזיה והרדיו האוסטרלי, אנדרו ג'י (או אנדרו אושר גינסבורג, בשמו האמיתי).

כמעט שבע שנים חלפו מאז גירושי השניים, ומאז השחקנית/מפיקה/מנחה הספיקה להכיר את בן זוגה הנוכחי, איש העסקים האמריקאי, רוס הינקל, עמו הביאה לעולם את ארי, בנם המשותף.

Happy place

A post shared by Noa Tishby (@noatishby) on

אך העבר המשיך לרדוף אותה, ובאותה תקופה החל האקס המיתולוגי, גינסבורג, להתראיין בכלי התקשורת באוסטרליה וחשף את התנסויותיו המיניות עם גברים, והסיבות שהביאו לפרידתו מתשבי.

בראיון לתכנית החדשה של מוטי רייפ, "ללא פילטרים" (ערוץ האופנה הישראלי, HOT 42), הכוכבת משתפת ברגעים הקשים שחוותה במהלך נישואיה לאנדרו ג'י.  

נועה תשבי ואנדרו ג'י (צילום: Brendon Thorne, GettyImages IL)
"משהו בתת מודע שלי אמר 'זאת אהבה, זה בעלי'". תשבי על אנדרו ג'י | צילום: Brendon Thorne, GettyImages IL

"אני יודעת שכל העניין של הזוגיות שלי עם אנדרו, בעלי הראשון, שזו הייתה זוגיות עם גבר חולה מאוד נפשית, עם חרדות ועם דיכאונות ועם אלכוהוליזם, עם התמכרויות. 

"כשהכל התחיל לצאת, השאלה ששאלתי את עצמי כל הזמן, תוך כדי שזה קרה, היא 'מה אני לומדת?'. זיהיתי את הדפוס הזה בתת-מודע - הכרתי את אנדרו, ראיתי את הדרמטיות, והעליות והירידות, ומשהו בתת-מודע שלי אמר 'זאת אהבה, זה בעלי'. זאת הזייה שזה מה שעשיתי, אבל זה מה שעשיתי", מספרת תשבי על הרגשות המעורבים שחשה במהלך מערכת היחסים שלהם. 

Ari is 2. And I can go into the whole “I can’t believe how time flies” and such but I don’t wanna bore you guys so I won’t. Ari, you are the best part of me. @rosshinkle how did we do so good??? Happy birthday my love. אהבת חיי מחמד נפשי משאת ליבי הפרח בגני בן שנתיים היום... כמעט התעלפתי מהתרגשות במסיבה בגן. גם סימבה הגיע אז בכלל הייתה חגיגה. אני אוהבת אותך ילד שלי שאי אפשר להסביר במילים. כן ירבו מזל טוב אור של אמא

A post shared by Noa Tishby (@noatishby) on

רייפ, חברה הטוב של תשבי ומי שהיה אמון על אירגון החופה של השניים, סיפר גם הוא על התחושות החצויות שלו: "שנייה לפני ששלחתי אותך לחופה, אמרתי לך: 'מאמי שיהיה לך ברור, אני רק משאיל אותך. אני לא נותן אותך, אני משאיל אותך לתקופה קצרה".