מתי הפכנו להורים לילדה בת 12? אנחנו לא לגמרי בטוחים, אבל אם להודות - התחושה היא שכל כך התרגשנו מבת המצווה של אלין גולן ביום חמישי האחרון  - כאילו ממש מדובר בבת שלנו. 

זה כנראה היה אחד האירועים הכי נוצצים וגדולים שידעה תעשיית הבידור בשנים האחרונות וזה כולל כמה חתונות גרנדיוזיות ומוגזמות למדי עם רשימת מוזמנים מנקרת עיניים, קייטרינג ברמה גבוהה ותכנית אמנותית שלא תבייש את הפסטיבלים הגדולים בארץ.

כזכור, את בוקר בת המצווה פתחה משפחתם של אייל גולן ואילנית לוי במלון "דיוויד אינטרקונטיננטל" שבתל אביב, לשם הגיעו כולם והתארגנו לקראת הערב החשוב. האולם, שנמצא במלון, עוצב בסגנון יווני ועל הקולינריה הופקדה חברת "פלפל פרודקשנס". בתכנית האמנותית של האירוע היו לא מעט הפתעות, כי בכל זאת - כשאת הבת של שניים מהאנשים הכי אהובים ועסוקים בביצה, הכל אפשרי ופתוח. 

עם הגעתו של הערב הגדול, נחשף הלוק המנצח של אילנית לוי הנרגשת, שהגיעה יחד עם ארוסה הטרי, אלירז שדה. לוי הפתיעה בחליפה לבנה מושלמת ואיפור-שיער בניצוחו של ה-BFF, מיקי בוגנים.

ומה עם כלת השמחה? אלין היפייפיה, כיאה למעמד, הגיעה בלבן והדהימה בלוק שומט לסתות. אל החבורה הצטרפו כמובן האב אייל, ובניו, ליאם (15) ויאן (3), אחיה למחצה של אלין, מלווה באמו רוסלנה רודינה, שכיבדה בנוכחותה. 

בת המצווה של אלין (צילום: אביב חופי)
בקרוב נראה אותך בלבן קצת אחר? אילנית, אלירז ואלין | צילום: אביב חופי

כצפוי, ההפתעות בחגיגה לא איחרו להגיע ואיך אפשר לחגוג בת מצווה בישראל ללא הופעה של נועה קירל? הזמרת עלתה על הבמה ולא רק הזמינה את אלין להצטרף אליה, אלא אף חלקה איתה ריקוד שתפס את כל האורחים לא מוכנים. אחריה עלו סטטיק ובן אל שהקפיצו את הקהל לצלילי הלהיטים הענקיים שלהם, כן, כולל ה"גומיגם" המדובר.

בין ההופעות נצפה גם רגע מרגש במיוחד, בו האב אייל גולן עלה לבמה לברך את בתו האהובה - ברכה שלא הותירה אף עין יבשה. "אני עדיין זוכר את היום שנולדת. הזמן טס, פתאום עומדת לידי נערה גדולה. נסיכה של אבא, יש לך הכל. אני אוהב אותך וגאה בך. את ילדה מיוחדת", אמר אייל בהתרגשות והוסיף: "אני יכול לעמוד מול קהל של עשרת אלפים אנשים, אבל הילדים שלי ירגשו אותי יותר מהכל".

דבר נוסף שלא הצליח להשאיר אותנו אדישים אלה היחסים החבריים בין גולן לאלירז שדה, שנצפו משוחחים ואף צוחקים אחד עם השני במהלך האירוע. 

חברים רבים הגיעו לשמח את גולן הקטנה, ביניהם חברת הנפש של אבא - אופירה אסייג, הקולגה של אמא - גלית גוטמן, יובל המבולבל, קורין גדעון, מיכל הקטנה, טיטי איינאו, טילטיל, רתם רבי, דין מירושניקוב, דודו כהן, ברק אדרי, מירב פלדמן וג'ודי ניר מוזס. אם זאת בת המצווה, מה צפוי לנו בחגיגות גיל 16? במקומם, אנחנו היינו מתחילים לתכנן כבר עכשיו. 

_OBJ

_OBJ

_OBJ

_OBJ

_OBJ

_OBJ

GilL8q9w