דנית גרינברג סוף סוף פותחת דף חדש. אחרי פרידה סוערת מאליאב אוזן ולא מעט דרמות שכללו גם את פירוק העסק המשותף שלהם - אבל דנית ממשיכה הלאה וכבר עסוקה בלבנות את העתיד שלה מחדש.

כזכור, דנית הייתה זו שעזבה את הבית המשותף של השניים ברגע שהם החליטו לפרק את החבילה. מאז היא שמרה על פרופיל נמוך ולא מהירה לנדב מידע על מקום מגוריה באותה התקופה, אך מקורביה שיתפו מעולה.

דנית גרינברג מדברת על אליאב  (צילום: אביב חופי)
בשעה טובה. גרינברג | צילום: אביב חופי

לפי מקורבים לדנית, בתקופה האחרונה היא המשיכה להתגורר ברמת השרון, העיר בה גרה עם אליאב. היא הייתה בדירה זמנית ולאחרונה החליטה לעשות צעד חשוב ולשכור דירה שעונה על כל צרכיה בהרצליה, בבניין שכולל גם חדר כושר ובריכה.

מי מכם שמתגורר סמוך או בפרויקט הדירות Hills, יראה בתחילת השנה האזרחית החדשה (ממש בעוד ימים ספורים), את גרינברג מעבירה את כל חפציה האישיים. מי שכבר מחכה לה שם הוא לא אחר מהדוגמן ברק שמיר, שגר באותו הבניין, כמה קומות מתחת לגרינברג. תחילתה של ידידות מופלאה? רק הזמן יגיד.

דירתה של גרינברג, עד כמה שמותר לספר, ממוקמת באחת הקומות הגבוהות בבניין ומדובר בדירה יוקרתית במיוחד. היא מונה ארבעה חדרים ומלאה בפינוקים ובכל פריט מפנק שהבניין מהסוג הזה יכול להציע. 

ברק שמיר
השכן מלמטה. ברק שמיר