אחרי שקיבלה טעימה ראשונה מחיי הנישואים בתכנית "חתונה ממבט ראשון" (קשת 12), רלי לוי בקרוב תעשה את הצעד הסופי ותינשא לבן זוגה בשנה האחרונה, אלדד זעירא.

רגע לפני שזה קורה, כוכבת הריאליטי עוברת את המסלול המתבקש ובסוף השבוע האחרון היא חגגה את מסיבת הרווקות שלה לצד החברות הקרובות.

המסיבה התקיימה ב"גינה בכפר" - וילה מהממת עם בריכה ענקית במושב יגל, לשם הגיעה לוי כשהיא מצויידת בבגד ים לבן כיאה לכלה אמיתית. שם חיכו לה שלל הפתעות - החל מכובעים תואמים ורקומים לכל החברות, מתנפחים בכל הצורות, מוזיקה טובה וכמובן המון המון אוכל מפנק ואלכוהול משכר. 

רלי לוי (צילום: מתוך האינסטגרם של רלי לוי)
יש פה אחד גם עם השם שלנו, כן? | צילום: מתוך האינסטגרם של רלי לוי

את האירוע אירגנו חברותיה הטובות של הכוכבת, ביניהן גם חברתה לתכנית, יעל פולקמן, בעוד שאחווה סיטבון נאלצה לשלוח נשיקות וגעגועים מרחוק - שכן בימים אלה היא מבלה בברצלונה עם בן זוגה הטרי, יונתן רונן (כוכב "כמה רחוק"). אם זה לא מספיק, אחרי החגיגות לוי החליטה להתפנק עד הסוף ובילתה את הלילה בסוויטה מפנקת במלון "פורט אנד בלו" בתל אביב. 

רלי לוי (צילום: מתוך האינסטגרם של רלי לוי)
רווקה לעוד דקה | צילום: מתוך האינסטגרם של רלי לוי

כזכור, בתחילת 2018 סיפרנו לכם כי רלי לוי נמצאת בזוגיות חדשה ומרגשת עם זעירא, מעצב פנים בן 37. הם לא היו זרים לגמרי: השניים הכירו לפני כשלוש שנים, כשיצאו לארבעה דייטים והחליטו לחתוך את הקשר.

חג שמח @eldad_zeira

A post shared by reli levy רלי לוי (@reli.levy) on

בזכות ראיון שנתנה ל-mako הוא החל לעקוב אחר התכנית בה השתתפה בזמנו, "חתונה ממבט ראשון" - שם הכרנו את לוי לראשונה כשנישאה לאלעד שאמי. אך כידוע - הזיווג לא צלח לאורך זמן, והשניים החליטו לבסוף להפריד את דרכיהם. 

רלי לוי (צילום: מתוך האינסטגרם של רלי לוי)
איפה יעל? | צילום: מתוך האינסטגרם של רלי לוי

לפני כארבעה חודשים פרסמה לוי את אירוסיה הטריים לבן זוגה החדש-ישן, אלדד זעירא, ומאז השניים כמובן סגרו כבר תאריך לחתונה שמתקרבת בצעדי ענק - ב-22 באוגוסט - ואת כל הנלווה לכך. לא יודעים מה אתכם, אנחנו לגמרי סופרים את הימים עד שנראה אותה צועדת שוב לעבר החופה.

רלי לוי (צילום: מתוך האינסטגרם של רלי לוי)
נראה שכיף להתחתן, בסך הכל | צילום: מתוך האינסטגרם של רלי לוי

_OBJ