עשרה ימים לתוך חודש יוני ונראה כי ההכנות לקראת החתונה של שיר אלמליח ומייקל זנזורי בעיצומן. רגע אחרי שהגיעו לרבנות כדי להירשם, כבר צץ פרט נוסף (ומפתיע במיוחד) בנוגע לערב המיוחל.

 מאות האורחים שיגיעו לטקס החתונה לא רק יאלצו להתאושש מהלוק המושלם של אלמליח בשמלת כלה, אלא גם מהפתעה שהיא מתכננת להם יחד עם חברה הטוב, הזמר והיוצר עידן יניב.

כזכור, בנובמבר 2018, זמן קצר לפני שהכירה את איש הנדל"ן האיטלקי, אלמליח איבדה את סבתה היקרה. כדי לכבד את זכרה היא החליטה לכתוב שיר מרגש עם שגב גרשון, שגם יעזור לה בהכנת הקליפ שיוקרן במהלך החתונה. יניב תרם את חלקו בהלחנת השיר והפקתו המוזיקלית.

View this post on Instagram

רגע של אושר! גם כשחשבתי שלא אצליח לסמוך או להיפתח או לאהוב שוב, החיים הפתיעו אותי מהמקום הכי לא צפוי ואלוהים פשוט שלח לי מתנה! אז אני יותר משמחה לקחת בחזרה את כל מה שאמרתי על חתונה ואהבה חדשה! כי כנראה שהמשפט "לכל סיר יש מכסה" לא נאמר סתם. אני שמחה שתמיד כיוונתי למקום של אושר, ותמיד הקשבתי לעצמי וללב שלי שזה הדבר הכי חשוב! להיות תמיד איפה שטוב ועם אנשים שגורמים לנו לקום בבוקר ולחייך! מאחלת לעצמי להיות איתך מייקל כל החיים!♥️ @michaelzanzuri

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

רק לפני מספר חודשים סיפרה אלמליח בתכנית הבוקר של ניב רסקין על השיחות שלה עם סבתה בנושא חיי האהבה שלה. "הכרתי אותו שבוע אחרי שסבתא שלי נפטרה", היא שיתפה, "היא ממש בירכה אותי רגע לפני מותה שאני אכיר מישהו, ואמרתי לה 'עזבי אותך, סבתא, תברכי אותי להצלחה.. דברים כאלו', כי אני לא רציתי מישהו. לא התחשק לי להיכנס לזוגיות, אבל היא ממש התעקשה לברך אותי".