ליהיא גרינר ונעמה קסרי הפכו לבסטיז ב"הישרדות VIP" והיו הכוכבות של העונה. החיבור בין נעמה לליהיא הוליד לא מעט שיתופי פעולה, תוך כדי שהשתיים היו בהריון יחד בשנה החולפת והביאו לעולם שתי בנות מתוקות.

גרינר וקסרי קיבלו החלו לפני כשבועיים להנחות תכנית ברשת 13 ("נעמה וליהיא סוגרות עשור") ובשבוע שעבר גרינר הגיעה לצילומי התכנית תוך כדי צירים ושעות ספורות לאחר שהסתיימו הצילומים היא ילדה את אליאנה, אחות למייקל וג'ולין.

כפי שסיפרנו לכם אתמול, ליהיא החליטה להצטלם לתכנית יחד עם נעמה כרגיל, למרות שהיא בסך הכל שישה ימים אחרי הלידה. הבוקר (ה') היא יצאה מהבית כשהיא מוכנה לצלם פרק נוסף ואף שיתפה את עוקביה בהתרגשות לחזור לשגרה ולמצלמות.

נעמה קסרי וליהיא גרינר (צילום: אינסטגרם, צילום מסך)
יצאו להצטלם לתכנית - וגילו שהיא בוטלה. ליהיא ונעמה | צילום: אינסטגרם, צילום מסך

אחרי סבב פגישות בבוקר, ליהיא ונעמה קיבלו את הבשורה שבשל הרייטינג הנמוך שהביאו בשתי תכניות בלבד הוחלט להוריד את התכנית לאלתר ויום הצילום בוטל. גרינר, כמו כל דבר שקורה בחייה, שיתפה את התחושות באינסטגרם ואמרה: "מחר אנחנו לא נהיה ברשת, התכנית ירדה ואני בחופשת לידה עם אלי. לא הצלחנו להרים את התכנית. זה קשה. זו תחרות קשה בחוץ. אז זהו, התכנית שלנו לא תעלה, אבל עוד מעט יש לנו את התכנית ב-HOT והיא קורעת מצחוק".

גרינר, הופתעתן מהבשורה?

"כדי שתכנית תצליח צריך לעבוד בזה. אני אחרי לידה (קשה יותר ממה שחשבתי), נעמה עם תינוקת ועסק והטיימינג היה לא טוב. המספרים מעידים על כך, אני חוזרת לחופשת הלידה שלי - אז הכל לטובה".

 

ליהיא גרינר אחרי הלידה (צילום: אנדה יואל)
חוזרת לחופשת הלידה. גרינר בלידת בתה השלישית | צילום: אנדה יואל

_OBJ