בזמן שיאיר נתניהו וחברתו בחודשים האחרונים, סטפני חזניוק, החליטו להיפרד וללכת איש איש לדרכו, נראה כי זה דווקא האח הצעיר, אבנר (24), שהולך לכיוון הרציני לגמרי עם בת זוגו, נוי בר - זוגיות שחשפנו בפניכם במאי האחרון.

כפי שכבר סיפרנו, בר, שנמצאת בתחילת שנות ה-20 לחייה, מגיעה במקור מכרמיאל הצפונית והשתחררה לא מזמן משירותה כקצינה בצה"ל. השניים מנהלים מערכת יחסים מזה כמה חודשים ואם לשפוט על פי המידע החדש שהגיע לידינו - היא כאן כדי להישאר. 

אבנר נתניהו והחברה מבלים, מאי 2019
מחממים לנו את הלב. נתניהו ונוי | צילום: פול סגל

בפוסט שפירסם באחת הקבוצות של העיר ירושלים נתניהו ג'וניור נפתח לגבי אהבתו העזה לעיר הבירה (ובצדק), ועל הדרך גרם ללב שלנו להתחמם כשדיבר על הרצון שלו לגרום לבת זוגו להתאהב בה גם (אולי מתוך הרצון שתעבור לגור בה איתו? אנחנו כבר מפנטזים).

"לי קוראים אבנר, 24, גדלתי כאן כל חיי ואין בעיני מקום טוב יותר מירושלים. כרגע גר בקטמון, ילדות ברחביה, למדתי בליד"ה, הייתי בצופים בשבט בית הכרם והדרכתי בקריית מנחם האהובה עלי, אבל אני מכיר טוב מאוד גם שכונות נוספות (סבא שלי ז"ל, לדגמא, גר ברמות במשך שנים). אני מתחיל באוקטובר לימודי ארכיאולוגיה והיסטוריה כאן בעברית ונמצא איפשהו על הרצף הדתילוני.

"...המטרה שלי היא אחרת ירושלמים יקרים: חברה שלי היא לא ירושלמית ואני מת לגרום לה להתאהב בירושלים, בקהילה הקסומה הזאת. אומרים ש'זר לא יבין זאת', אבל אשמח בכל זאת לעצות, מקוריות יותר ופחות".

אבנר נתניהו בפוסט על החברה, יולי 2019
התחלנו כבר לאסוף רשימת טיפים. הפוסט של נתניהו | צילום: צילום מסך