חגי תשרי עוד רגע מגיעים לסיומם אך רבים עדיין מנצלים כל יום שנשאר בטיולים ברחבי העולם - והחכמים שבהם עושים את זה באיי הקסומים של תאילנד. אם גם אתם ביניהם, אולי הופתעתם לראות פנים מוכרות באזור - אלה של אליאב אוזן.

כזכור, חופשה אקזוטית דומה הוא עשה ממש לפני כחודשיים, כשרק נודע לנו על הפרידה שלו ממי שהייתה אז עוד אשתו, דנית גרינברג, והוא טס כדי לנקות את הראש. אלא שעכשיו, החופשה פחות אינטימית מהקודמת - ומתברר כי הוא מבלה שם בחברתה של מישהי אחרת.

דנית גרינברג ואליאב אוזן מבלים בתאילנד, אפריל 2019 (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דנית גרינברג)
כבר הבנו שלא יהיה קאמבק. גרינברג ואוזן | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דנית גרינברג

זאת כבר תקופה שהמקעקע מכיר בחורה בשם קטליה, ישראלית שחיה בשנים האחרונות במנהטן. היא הגיעה ארצה לביקור ומשם, רצה הגורל, השניים גילו שהם טסים - כל אחד בגפו - לחופשה בתאילנד, באותו יום ובאותה השעה, על אותה הטיסה בדיוק.

השניים נפגשו בשדה התעופה ושתו יחד קפה לפני העלייה למטוס - מה שמשך את תשומת לב של כל הנוכחים במקום, שמכירים היטב את הפרידה הדרמטית והמתוקשרת של אוזן מגרינברג בחודשים האחרונים. מיותר לציין כי מלבד מבטים גם צפו לא מעט תהיות האם מדובר בחדשה של אוזן.

אליאב אוזן (צילום: צילום פרטי)
חתיך? אני? אוזן עם הראש בשמיים | צילום: צילום פרטי

בטיסה השניים אמנם לא ישבו זה לצד זו, אך עד שנחתו בתאילנד כבר הבינו שנוצר חיבור מגניב ומאז הם מבלים את החופשה התאילנדית שלהם ביחד, על אף שהותם בבתי מלון נפרדים (שכל אחד סגר מבעוד מועד).

מקורבים לאוזן מספרים כי הוא וקטליה מכירים כבר שנים, על אף שלא הייתה בארץ מזאת תקופה ארוכה, ולכן גם לא הייתה בסביבתו. אז האם מדובר באיחוד ידידותי בלבד? או בתחילתו של סיפור אהבה גדול? כנראה שרק הזמן יגיד.

אוזן?

"אין תגובה".

_OBJ