עד לפני מספר שנים, רומי פרנקל נחשבה לדוגמנית צעירה מתחילה עם חלומות גדולים ופוטנציאל גדול לא פחות, אותו זיהתה נטלי דדון, שהכירה אותה דרך מאי גרפונקל ז"ל והחלה לראות בה כבת טיפוחיה.

במשך תקופה ארוכה הלכו השתיים יד ביד, כשדדון עשתה כל שביכולתה כדי לקדם את קריירת הדוגמנות של פרנקל. לדברי מקורבים, היא החלה לנהל את פרנקל, עזרה בבניית המיתוג שלה ברשתות החברתיות והפעילה את קשריה כדי לשלב אותה בתעשייה, עוד בתקופה בה סכומי הכסף שקיבלה מהלקוחות היו נמוכים (כך שההשקעה הכלכלית בדוגמנית הצעירה טרם "חזרה" אליה).

View this post on Instagram

כשאני עושה כאילו אני מקשיבה לה...

A post shared by ROMI FRENKEL (@the_romi_frenkel) on

עם זאת, השתיים ניהלו מערכת יחסים חברית ומקצועית אדוקה, ולימים פרנקל אכן הפכה לדוגמנית מצליחה שאף הוחתמה בהמשך בסוכנות בינלאומית - ממש כפי שדדון חזתה. כך שאפשר להבין מדוע האחרונה הופתעה כשבוקר אחד התעוררה וגילתה כי היורשת הצעירה עברה לניהולה של ציפי רפאלי.

קרוביה של דדון מספרים כי מאף אחד מצדה של רומי פרנקל, כולל רומי בעצמה, לא טרחו להודיע לדדון על שהוחלט להעבירה לניהולה של רפאלי (שחוץ ממנה מנהלת גם את בתה, בר רפאלי). 

View this post on Instagram

שבת שלום #שבת_שלום_ומבורכת

A post shared by (@zipirefaeli) on

בסביבתה מבהירים כי דדון התאכזבה מהאופן בו נעשו הדברים, לא הבינה את מהות הצעד, ואף הסירה ממנה עוקב באינסטגרם (צעד משמעותי במערכת יחסים, כפי שתעיד אופירה אסייג). ומעבר לפן הרגשי-אישי, דדון ליוותה את פרנקל ברמה העסקית במהלך השנים האחרונות וטרם החלה להרוויח בחזרה את הזמן שהשקיעה בה.

דדון?

"גיליתי וזיהיתי את הפוטנציאל הטמון ברומי עוד בהיותה ילדה קטנה. נכנסתי לשם עם כל הלב ובאמונה שלמה, ליוויתי והשקעתי בה בהקניית דרך, הכנת קרקע והבאתה למקום ריווחי, קידום במדיה החברתית ופתיחת דלתות למקומות הנכונים - כל זאת תחת הכנפיים שלי, כשאני שומרת עליה מכל משמר ומכל המכשולים בעולם זה - כל זאת עם כל הלב שיש בי. אני מאחלת לה הצלחה גדולה ושתלמד לבחור נכון ובעצמה את המשך דרכה. אין ספק שהייתי מעדיפה לקבל הודעה זאת באופן מכבד ומעריך דרכה או דרך הוריה לאחר הנתינה האינסופית, ולא דרככם. דרך צלחה".

ציפי רפאלי סירבה להגיב לפרטים.

_OBJ _OBJ