שבוע בלבד לאחר שהתראיינה ל"אנשים" ועוררה סערה בעקבות הדברים שאמרה על בן זוגה לשעבר, טום קשתי (שהספיק להגיב בחזרה), כעת גם אמה, לנה דוביזנסקי, מגיבה לראשונה על ההאשמות הקשות שהעלתה במהלך התכנית.

בראיון לאפרת וכטל העלתה בספלוב טענות חמורות נגדה, בטענה שלא גידלה אותה - מה שלדבריה הביא לבסוף לניתוק מוחלט בין השתיים.

"גדלתי במשפחה לא חמה", אמרה אז בספלוב. "האישה החמה שהייתה בחיי הייתה סבתא שלי, שניסתה למתן את כל הקור שהיה. מבחינתי לא הייתה אמא בשום צורה, היא מחוקה לכל החיים. לחתונה שלי היא לא תהיה מוזמנת, את הנכדים שלה היא לא תראה לעולם - וזה העונש שמגיע לה".

מגישת פרס טקס האקדמיה הישראלי כבוד גדול  Dress by @daniellahajaj @adammechaly @dvirlevi1

A post shared by אדל בספלוב (@adelbespalov) on

הערב ב"אנשים" (17:15, קשת 12), מגיעה תורה של דוביזנסקי לחשוף את הצד שלה. בראיון לאפרת וכטל, בספלוב האם הכחישה את כל הדברים שנטענו נגדה: "מה שהיה בכתבה לגבי המשפחה של אדל, לגבי אמא - זה הכל שקר. אני לא ארשה לה יותר לפתוח פה וללכלך על המשפחה... 

"היא אמרה שאמא קרה - זה מגוחך. היא אמרה שאני לא גידלתי אותה - זה בולשיט. היא אמרה שהיא לא הייתה בצבא כי אמא שלה הייתה חולת אנקולוגיה, והיא מטפלת בה - ולא היה דבר כזה, טפו טפו, בלי עין הרע. פשוט בולשיט. היא עושה בושות לעצמה, לדעתי, לא לי". 

לנה דוביזנסקי, אמה של אדל בספלוב (צילום: צילום מסך)
"היא עושה בושות לעצמה, לדעתי, לא לי" | צילום: צילום מסך

תגובת אדל בספלוב:

"לא מפתיע, כל מה שהיא אומרת - זה לא מחובר למציאות שלי. יש הוכחות לכל מה שהיא מגדירה כשקר: למשל, היא אמרה שהשתמטתי מהצבא בטענה שהיא חולה - לא נכון. סיימתי שלוש שנות צבא בשירות מלא עם תעודה; אמרתי בכתבה שההורים התגרשו כשהייתי בגיל חודשיים ולא שהיא עזבה אותי בגיל הזה.

"אמא טובה לא יוצאת נגד הבת בתקשורת. אבל בתורה כתוב 'כבד את אביך ואמך', לכן אני לא אכנס לפרטים ותיאורים. אני רק מאחלת להן אושר, בריאות ושמחה. את מה שאני חוויתי, ומה שאני מרגישה ויודעת - ואשמור לעצמי - אני חיה עם זה כל יום".

A post shared by אדל בספלוב (@adelbespalov) on