בריונות ברשת היא אולי אחת התופעות הכי מכוערות שנוצרו בעקבות השימוש הרחב ברשתות החברתיות, כשלא רק בני נוער סובלים מהמכה הזו ביומיום - אלא גם כמה מהכוכבים הכי גדולים בישראל.

רבים מהם סובלים אינספור טוקבקים מרושעים ופוגעניים בפוסטים שהם משתפים, ועל אף הניסיון לבלום זאת ולצאת נגד לשון הרע - נראה כי המגמה לא עתידה להיפסק. זאת הסיבה שבסוף השבוע האחרון מספר כוכבים השתתפו בקמפיין הארצי של עמותת "עלם" (העמותה לנוער בסיכון) - "אני בפוסט טראומה" - שבראשו מסר חברתי הנוגע להשלכות של אותם טוקבקים אלימים וההשפעה על הצד השני, שמקבל אותם.

מי שנבחרה להוביל את הקמפיין היא כוכבת הריאליטי, מגי טביבי, שלקחה חלק בהפקת הקמפיין ועזרה רבות בקריאייטיב שלו. למרבה הצער, מאז יציאתה מבית "האח הגדול", נראה כי היא מתמודדת עם לא מעט תגובות קשות, כך שחוותה על בשרה את התחושות הללו. 

קמפיין נגד בריונות ברשת​
קראה הכל, שמעה הכל. טביבי | צילום: צ'ינו פפראצי

לאחרונה, עם היקלעותה לדרמה משולשת בעקבות מערכת היחסים הטרייה של האקס הטרי, ישראל אוגלבו, עם הכדורגלנית, קארין סנדל, הריקושטים שהיא חוטפת כואבים מתמיד. כידוע, שבועיים לאחר שהיא וזוכה "האח" נפרדו, סיפרנו לכם שהוא כבר נצפה צמוד לקארין סנדל, ובסוף 2018 השניים יצאו מארון הזוגיות. 

קמפיין נגד בריונות ברשת​
דרמה קינג? אוגלבו | צילום: צ'ינו פפראצי

שמם של השניים עלה שוב לכותרות בשבוע האחרון בעקבות ספקולציות בנוגע לברכה שכתבה סנדל לרגל יום הולדתו של אוגלבו, בטענה שהעתיקה מברכה אחרת שכתבה לו טביבי לפני מספר חודשים. "עזוב אותך משטויות", טביבי מרגיעה את הרוחות בשיחה שערכנו איתה במהלך צילומי הקמפיין. "אני לא מתעסקת בדברים האלה. מה שכן אני יכולה להגיד, זה שאפילו הזמנתי אותה להגיע להצטלם לקמפיין שלי, אבל מטעמים של הפקת 'הגולסטאריות' בה היא משתתפת היא לא יכלה לצאת".

מה לגבי השמועות שטענו כי היית אמורה להחליף את לי לוי ב'גולסטאריות' ודווקא בגלל קארין נמנעת?

(צוחקת) "תרשה לגחך. לא, זה ממש לא בגללה. אני בחרתי שלא לקחת את ההצעה משיקולים כלכליים, ולא מעבר לזה. אין שום קשר אליה".

ואלה לא היו כל הדרמות שהתרחשו על הסט. בצילומים החשובים השתתפו כוכבים כמו עדן פינס, מריה דומרק, טיטי איינאו, חן אהרוני, סטפן לגר, עדי ביטי וגם אוגלבו עצמו. אממה, לדברי נוכחים על הסט, האחרון היה נסער למדי כשגילה כי טביבי נוכחת במקום, וטען כי זה תרגיל יחצני. 

קמפיין נגד בריונות ברשת​
לשון הרע? לא מדבר לטיטי | צילום: צ'ינו פפראצי

אותם מעורבים סיפרו כי מעבר ל"שלום" שאוגלבו וטביבי בירכו אחד את השנייה בתחילת היום, הם לגמרי התעלמו זה מנוכחותו של זה במהלך שאר יום הצילומים. לדבריהם, דווקא מעצבת התכשיטים הפגינה איפוק מרשים והתנהגה בקור רוח.

מטעמו של ישראל אוגלבו נמסר בתגובה: "ישראל ומגי חברים טובים, הוא אמר לה שלום והכל בסדר. ישראל הגיע בעקבות צילומים לקמפיין בעל מטרה חשובה, נגד בריונות ברשת, ולא בגלל דברים אחרים".

מטעמה של מגי טביבי נמסר: "אין תגובה".

קמפיין נגד בריונות ברשת​
תחשבו לפני שאתם מטקבקים, הא? | צילום: צ'ינו פפראצי

_OBJ