סוף השבוע האחרון היה רותח במיוחד ולא בגלל מעלות גבוהות מהרגיל, אלא בזכות ראיון אחד שריתק מאות אלפי צופים למסכי הטלוויזיה, כשאייל גולן הגיע להתארח אצל ה-BFF לשעבר שלו, אופירה אסייג, ב"אופירה וברקוביץ'" (קשת 12).

מי שלא חי על פלאנטה אחרת בשבועים החולפים, ודאי לא יכול היה להתעלם מהסכסוך המתוקשרת בין השניים. מה שהתחיל בהסרת כל עוקביו של הזמר מעמוד האינסטגרם - כולל אופירה - הוביל לכך שהיא הסירה עוקב בחזרה, ומאז נודע כי הריחוק בין השניים עמוק משחשבו, כשלדברי מקורבים הכל נובע מכך שארוסתו הטרייה של גולן, דניאל גרינברג, מרחיקה אותו מחבריו - וביניהם המגישה, שנעלבה ממעשיו.

View this post on Instagram

The one and only ❤️ @danielgreenberg

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

בתום תקופת נתק קצרה, השניים החליטו לנסות ליישר את ההדורים בתכנית סוף השבוע של אסייג ואייל ברקוביץ' ועשו "סולחה" לעיני מצלמות, אך בפועל מתברר כי המפגש המצולם רק החריף את מצב הקשר שלהם.

לדברי מקורבים, אם עד אותו רגע היה נראה כי השניים מתרחקים אך לפחות ממשיכים לעקוץ בקריצה זה את זו, כעת מסתמן כי כבר אין יותר דרך חזרה (ובמידה ועוד יש - היא תהיה קשה מאוד). "מאז שאייל התארח בתכנית זה רק הגביר את הכעס ויהיה קשה מאוד לפייס ביניהם עכשיו", טוען מקורב לשניים.

אחרי שידור התכנית, כידוע, גרינברג מיהרה להסיר עוקב מהמגישה ואילו אייל דווקא השיב מספר חברים לרשימת המעקב - אך אופירה אינה ביניהם - סביר להניח בגלל שהיא הקדימה וחסמה אותו ואת דניאל. 

האם בזאת נגמרה מערכת היחסים ארוכת השנים של אסייג וגולן? מקורבים מבהירים כי נראה שהקשר כרגע בגדר היסטוריה וכי אם זה ממשיך ככה - קשה לראות את המצב משתנה וחוזר לקדמותו. אאוץ'.

_OBJ