הידיעה על פרידתם של גפן ברקאי וניבר מדר נפלה עלינו כרעם ביום בהיר, בייחוד עבור אלה שהתרגשו לגלות כי הדוגמנים שמככבים זה לצד זו כבר שנים בקמפיינים הם בעצם יותר מקולגות.

כידוע, מערכת היחסים בין השניים נבנתה במהלך עבודתם המשותפת כפרזנטורים ברשת האופנה "רנואר" לצד יהודה לוי, אך מה שהחל כידידות קיבל תפנית בעלילה, כשהשניים סיימו מערכות יחסים קודמות שהיו להן - והפכו מחברים טובים לזוג.

למרבה הצער, נראה ששמונה חודשים הספיקו לשניים, וכבר לפני כשבועיים סיפרנו לכם על שמועות המשבר ביחסיהם של השניים, כשבסביבתם של מדר וברקאי טענו כי הנסיעות התכופות שלה לחו"ל קשות לשניים והפרידה היא רק עניין של זמן. ואז, לפני כשבוע, הגיעה הבשורה הסופית - הפאוור קאפל של עולם הדוגמנות החליט לחתוך.

@renuar_fashion SS17' campaign is worth waiting for

A post shared by Gefen Barkai (@gefenbarkai) on

אך מה עושים כשמערכת היחסים הרומנטית נגמרת, אך זו המקצועית חייבת להימשך? בראיון שישודר הערב ב"אנשים" (17:15, קשת 12), מדר מספרת לאפרת וכטל על המפגש עם האקס על הסט לאחר הפרידה.

"התחלנו כחברים על הסט, זה הפך לחברים טובים גם בלי קשר, ואז זה הפך לחברים כבני זוג", מספרת מדר. "עכשיו זה חזר להיות חברים טובים שוב".

my boy

A post shared by Nibar Madar (@nibarmadar) on

אין איזה רגע שאת באה לצילומים ואומרת "לא נעים"?

"אין. זה נגמר בצורה הכי מדהימה שיכולתי לייחל. הוא נשאר חבר מאוד טוב שלי, אנחנו עדיין מדברים, אנחנו עדיין מרגישים נוחות אחד ליד השנייה, והייתה פה הבנה וקבלה".

ואהבה הייתה?

"הייתה".

אבל היא נגמרה או שהיא..?

"היא עדיין".

Must be a great week

A post shared by Gefen Barkai (@gefenbarkai) on