כשהיא בהריון ראשון ומרגש, השחקנית בת אל פאפורה פגשה את אפרת וכטל לראיון ששודר בתכנית "אנשים", בו היא ובן זוגה דיברו על החששות לקראת הלידה ועל האתגרים שעומדים בפניהם.

"כשגיליתי שאנחנו בהריון נכנסתי לסרט שעכשיו אני אצטרך להיות בסביבה של ילדים, כל יום ראשון בגן לעשות שיחה על זה שיש את האמא הקטנטנה", סיפרה פאפורה. "אבל אז אמרתי 'אוקיי, אני בהריון והדבר היחיד שמדאיג אותי כרגע זה ילדים זרים שבוהים בי, אז הכל בסדר".

בת אל פאפורה  (צילום: יחסי ציבור)
בקרוב אמא. פאפורה | צילום: יחסי ציבור

"קיבלנו את ההריון הזה ואנחנו זורמים איתו, מה שיהיה יהיה. אין לנו איך לשלוט בזה כרגע, אנחנו פשוט משחררים את זה גם אם הוא יצא נראה כמו דודי בלסר, מה שסביר להניח יקרה כי תראי איזה בעל חתיך יש לי, זה לא אומר שיהיו לו פחות אתגרים ממה שלי היה", המשיכה.

אמה של בת אל התייצבה אל מול המצלמה גם היא וסיפרה על הילדות של בתה ואיך גידלה אותה ללא פשרות. "אני הייתי מסתכלת על כל הילדים בסביבה כמו על מפלצות, כולם קופים ולי יש בובה קטנה. אפשר לשחק איתה, להעמיד אותה על השולחן תדקלמי ותשירי", סיפרה האם. "בת אל דיברה ארבעה שפות כי דרשתי ממנה. בגיל 11 חודשים נתתי לה סוודר ודרשתי שתשים אותה וכשהיא לא הייתה מצליחה - הייתי מסבירה לה".