זה כבר תשעה חודשים שליהיא גרינר סוחבת את הבייבי הקטנה שלה בבטן, אבל אם חשבתם שהיא תנוח לשנייה אחת לפני שמגיע רגע האמת, אתם כנראה לא באמת מכירים אותה. אם לדייק, אפילו צירים לא מלחיצים אותה.

 הכוכבת, שעשויה ללדת בכל רגע - ליטרלי - הגיעה הבוקר (ה') לצילומי התכנית החדשה שלה ושל נעמה קסרי ברשת 13, והוכיחה שהיא כל כך מחויבת לג'וב ולמוניטין שלה, שהיא הגיעה למקום עם צירים.

יום הולדת ליהיא גרינר, אוקטובר 2019 (צילום: שוקה כהן)
לא נחה לרגע. גרינר וקסרי | צילום: שוקה כהן

נוכחים במקום סיפרו כי גרינר הגיעה מלווה בבן זוגה, יוסי, כשלכולם היה ברור שהוא צמוד אליה למקרה שיגיע מצב וייאלצו לנסוע הישר לחדר לידה. עוד הם מספרים, כי על אף הכאבים, היא ממשיכה להתנהל במקצועיות ומתעקשת לא ללדת עד סיום צילומי התכנית שתשודר מחר (ו').

עם זאת, ליתר ביטחון ולמקרה שתיאלץ להתפנות מעכשיו לעכשיו, הוקפצה למקום הקולגה ל"הישרדות VIP" והאקס-בסטי שלה, שמחה גואטה, שתיכנס לנעליה ותגיש את התכנית לצדה של קסרי. 

שמחה גואטה, ליהיא גרינר (צילום: מתוך עמודי האינסטגרם של שמחה גואטה וליהיא גרינר)
הוקפצה ליתר ביטחון. גואטה וגרינר | צילום: מתוך עמודי האינסטגרם של שמחה גואטה וליהיא גרינר

הבחירה בגואטה מפתיעה, כמובן, לאור העובדה שמדובר במי שעד לפני זמן קצר התנגחה בה בעקבות סכסוך מתוקשר, אך נראה שבאווירה הלידה המפויסת, קסרי, גואטה וגרינר החליטו להשאיר את המטענים מאחור ולהמשיך הלאה, כשהאחרונה מנסה למשוך כמה שתוכל כדי לסיים את יום הצילומים. 

_OBJ